تغییر نام غول خودروسازی برقی آمریکا

تغییر نام غول خودروسازی برقی آمریکا

شرکت سازنده خودروهای برقی تسلا موتورز آدرس اینترنتی خود را از teslamotors.com به tesla.com تغییر داد که ممکن است به تغییر نام این شرکت در راستای برنامه بزرگ مدیرعاملش اشاره داشته باشد.طبق اعلام سازمان آیکان، نام دامنه و آدرس اینترنتی شرکت تسلا موتورز روز دوشنبه به‌روز شد و کاربران اینترنت اکنون به صورت اتوماتیک به

شرکت سازنده خودروهای برقی تسلا موتورز آدرس اینترنتی خود را از teslamotors.com به tesla.com تغییر داد که ممکن است به تغییر نام این شرکت در راستای برنامه بزرگ مدیرعاملش اشاره داشته باشد.
طبق اعلام سازمان آیکان، نام دامنه و آدرس اینترنتی شرکت تسلا موتورز روز دوشنبه به‌روز شد و کاربران اینترنت اکنون به صورت اتوماتیک به آدرس tesla.com هدایت می‌شوند.

به گفته منابع آگاه، تسلا حق آدرس اینترنتی tesla.com را اوایل امسال خرید و سپس انتقال آدرس ایمیلهای داخلی به نام دامنه جدید را آغاز کرد.

الون ماسک، مدیرعامل تسلا موتورز به تازگی در توییتی نوشت: ما سرگرم کار بر روی اتوپایلت و مدل ۳ هستیم و پس از آن برنامه تولید بزرگ را تکمیل خواهیم کرد.

غول فناوری اپل هم در سال ۲۰۰۷ درست پیش از اینکه آیفون را عرضه کند و وارد بازار تلفنهای هوشمند شود نام خود را از “اپل کامپیوتر” تغییر داد.

به گزارش ایسنا، تسلا علاوه بر خودروهای برقی، باتریهای ذخیره سازی انرژی برای خانه ها و شرکتها تولید می کند. کاربرانی که آدرس اینترنتی teslaenergy.com را وارد کنند از این پس به tesla.com/energy هدایت خواهند شد.

بر اساس گزارش رویترز، الون ماسک ادغام شرکتهای تسلا و “سولار سیتی” که تامین کننده پنلهای خورشیدی است را پیشنهاد کرده است. وی بزرگترین سهامدار هر دو شرکت است.

ماسک ماه گذشته گفته بود یکپارچگی این دو شرکت، یک شرکت واحد فعال در عرضه خودرو، ذخیره سازی نیرو و تولید نیرو ایجاد خواهد کرد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند