توریسم سلامت، موضوع مذاکره

در حاشیه سفر روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به عمان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و مدیر گردشگری عمان بر توسعه صنعت گردشگری میان ۲ کشور تاکید کردند. در دیدار مسعود سلطانی‌فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با احمدبن ناصر بن حمد المحزری مدیر گردشگری عمان راه‌های توسعه گردشگری

در حاشیه سفر روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به عمان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و مدیر گردشگری عمان بر توسعه صنعت گردشگری میان ۲ کشور تاکید کردند.

در دیدار مسعود سلطانی‌فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران با احمدبن ناصر بن حمد المحزری مدیر گردشگری عمان راه‌های توسعه گردشگری بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند. در این ملاقات مسوول عمانی خواستار استفاده از تجربیات ایران در امر مرمت و بازسازی بناهای تاریخی و همکاری در زمینه توریسم سلامت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های درمانی ایران برای اتباع عمان شد. همچنین موضوع سرمایه‌گذاری در بخش احداث هتل توسط سرمایه‌گذاران عمانی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد، هیاتی از طرف عمان در این رابطه به ایران سفر کنند. در این دیدار توسعه ارتباطات هوایی و راه‌اندازی خط کشتیرانی بین بنادر دو کشور از جمله موضوعات مورد گفت‌وگو بود. همچنین تبادل هیات‌های کارشناسی برای اجرایی شدن این تفاهمات و آموزش کارشناسان مرمت آثار باستانی مورد تفاهم قرار گرفت.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند