کد خبر: 170232

توضیحات شهرداری در مورد تخریب سردر سه سینمای قدیمی

امروز خبری درباره تخریب سردر سه سینمای قدیمی در خیابان لاله‌زار پخش شد.

توضیحات شهرداری در مورد تخریب سردر سه سینمای قدیمی
سرویس جامعه -

پیرو انتشار خبری مبنی بر تخریب سردر سه سینمای تاریخی متروپل، شهرزاد و آزیتا واقع در خیابان لاله‌زار در فضای مجازی شهرداری منطقه ۱۲ توضیحاتی را اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، شهرداری منطقه ۱۲ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو انتشار مطلبی در فضای مجازی مبنی بر تخریب سردر سه سینمای تاریخی تهران در خیابان لاله‌زار، کوچه ملی (باربد)، توسط شهرداری منطقه ۱۲، ضمن تکذیب این مطلب، به اطلاع شهروندان عزیز و اهالی محترم هنر می‌رساند این سینماها مالک خصوصی داشته که شخصا به جمع‌آوری تابلوهای مورد نظر اقدام کرده‌اند و هیچگونه تغییر دیگری در این املاک داده نشده و شکل گذشته خویش را حفظ کرده‌اند.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، علی‌ایحال شهرداری تهران ضمن تقدیر از حساسیت هنرمندان و شهروندان محترم، به آگاهی می‌رساند ضمن اینکه هیچگونه دخل و تصرفی در املاک خصوصی شهروندان نداشته و نخواهد داشت، خود را متعهد به حفظ بافت‌های تاریخی و فرهنگی و هماهنگی کامل با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می‌داند.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.