تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

توقف موقت در ثبت نام مسکن ملی / استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری در انتظار اعلام زمان ثبت نام

توقف موقت در ثبت نام مسکن ملی / استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری در انتظار اعلام زمان ثبت نام

دور سوم ثبت نام برای استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری در حالت توقف موقت قرار دارد و متقاضیان نام نویسی در این طرح در انتظار زمان شروع ثبت نام هستند.

به گزارش تجارت‌نبوز، ثبت نام در طرح مسکن ملی به طور موقت متوقف شده است و متقاضیان سه استان بعدی برای ثبت نام در این طرح در انتظار اعلام زمان ثبت نام هستند.

در ششمین اطلاعیه‌ای که در سامانه طرح اقدام ملی تولید مسکن آمده عنوان شده است: مرحله بعدی ثبت نام مربوط به استان‌های یزد، همدان و چهارمحال و بختیاری است و زمان بازگشایی سامانه برای ثبت نام در سه استان فوق متعاقبا اعلام می‌گردد.

در این طرح قرار است 400 هزار واحد مسکن ملی ساخته شود که ثبت نامدور اول آن از روز سه‌شنبه 21 آبان ماه برای چهار استان سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی، خراسان جنوبی و قم آغاز و تا ساعت 24 روز جمعه 24 آبان ماه ادامه داشت.

در دور دوم که از ساعت 10 شنبه 25 آبان ماه آغاز شد، متقاضیان این طرح برای نام نویسی در سه استان کهگیلویه و بویر احمد، گلستان و کردستان اقدام کردند، در روز اول ثبت نام ظرفیت دو استان کردستان و گلستان تکمیل شد. اما در روز دوم  ثبت نام با قطع شدن اینترنت سامانه نام نویسی نیز با اختلال مواجه شد و تکلیف ظرفیت شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد نامعلوم است.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند