کد خبر: 157893

توقف یکی از خطوط تولید پراید در گروه خودروسازی سایپا

به منظور استقرار خطوط تولید محصولات جدید در شرکت سایپا سیتروئن، گروه سایپا خط تولید پراید ۱۱۱ که پیش از این در سایت کاشان قرار داشته، متوقف کرده است.

توقف تولید پراید ۱۱۱
سرویس کسب‌وکار -

خط تولید متوقف شده یکی از خطوط تولید پراید در گروه خودروسازی سایپا بوده و این گروه خودروساز اقدام به متوقف کردن اولین خط تولید این خودرو کرده است ولیکن سایر خطوط تولید کارخانجات سایپا در حال تولید خودرو پراید است که طی برنامه زمان‌بندی این خطوط تولید با سایر محصولات جدید جایگزین خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر این اساس در راستای سیاست‌های دولت مبنی بر اعمال مقررات جدید در صنعت خودرو، گروه خودروسازی سایپا پیش از این آمادگی خود را برای خروج خانواده پراید از چرخه تولید محصولات اعلام کرده بود و خبر «پایان تولید پراید ۱۱۱ در سایپاسیتروئن» به منظور آغاز استقرار خطوط تولید محصولات جدید شرکت سایپاسیتروئن انتشار یافت.

 

منبع: مهر

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.