تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

برنامه زمانی قطع برق تهران واقعی است؟ / قطعی برق تهران تا کی ادامه دارد؟

برنامه زمانی قطع برق تهران واقعی است؟ / قطعی برق تهران تا کی ادامه دارد؟

برنامه‌ای با عنوان «برنامه زمانبندی احتمالی قطع برق تهران» در سایت‌های خبری و گروه‌های تلگرامی در حال انتشار است که این برنامه زمانی متعلق به تابستان است و نه زمستان ۹۹٫

به گزارش تجارت‌نیوز، چند روزی است که برق مناطق مختلف تهران برای ساعاتی قطع می‌شود. اما تاکنون هیچ اطلاع‌رسانی‌ای از سوی توانیر درباره ساعات قطع برق انجام نشده است و مردم دقیقا نمی‌دانند چه ساعاتی ممکن است با قطعی برق مواجه شوند.

از روز گذشته برنامه‌ای با عنوان برنامه زمان‌بندی قطع برق تهران در حال انتشار است. پیگیری‌های تجارت‌نیوز از وزارت نیرو نشان می‌دهد این برنامه مربوط به تابستان سال جاری است و هنوز این وزارتخانه و سازمان‌های متولی، برنامه زمانی قطع برق را منتشر نکرده‌اند. به عبارتی این برنامه منتشر شده مربوط به دی ماه نیست و مربوط به تابستان است.

این مساله در حالی است که قطعی گسترده برق در روز گذشته (۲۳ دی ماه) انتقادات زیادی را به دنبال داشت. به خصوص که هم برق واحدهای تجاری قطع شده بود و هم واحدهای مسکونی. نگرانی عمده مردم این است که اگر قرار است امروز و روزهای آینده هم برق قطع شود، زمان تقریبی آن را باید بدانند تا برای انجام امور روزانه خود برنامه‌ریزی کنند.

البته وزارت نیرو می‌گوید قطعی گسترده برق دیروز یک استثنا بوده و امروز و روزهای آتی قرار نیست در تهران قطعی طولانی و گسترده برق داشته باشیم. فقط حاشیه‌های تهران و مراکز صنعتی ممکن است با قطعی برق مواجه شوند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند