جشنواره اسپید آغاز شد

جشنواره اسپید آغاز شد

اسپید یک سامانه پست درون‌شهری است که در حال حاضر در شهر تهران و کرج فعالیت می‌کند. اسپید با در اختیار قراردادن پنل کاربری به فروشگاه‌ها، تمام دغدغه‌های ارسال این فروشگاه‌های آنلاین را از بین برده است.

جشنواره اسپید با کلی طرح‌ها و برنامه‌های کارآمد برای فرآیند ارسال مرسوله.های شما دوستان و همکاران عزیز آغاز شد.

جشنواره ویژه روز زن

همین حالا ثبت نام کنید و ۲ روز ارسال رایگان از اسپید هدیه بگیرید

حال بیشتر با سامانه پست درون شهری اسپید آشنا شوید

اسپید یک سامانه پست درون‌شهری است که در حال حاضر در شهر تهران و کرج فعالیت می‌کند. اسپید با در اختیار قراردادن پنل کاربری به فروشگاه‌ها، تمام دغدغه‌های ارسال این فروشگاه‌های آنلاین را از بین برده و با ارائه الگوریتم‌هایی، بهینه‌سازی مسیر، کیفیت و سرعت بی‌مثالی را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

https://speeddeliv.com/

از جمله خدمات پست درون‌شهری اسپید

ارسال مرسوله‌های تجمیعی در تهران

رسیدن به موقع اجناس و در کل انواع مرسوله در تهران همواره از چالش‌های جدی کسب و کارهای مختلف بوده است. با توجه به جمعیت بسیار زیاد پایتخت و حجم قابل توجه وسایل نقلیه مختلف، این مسئله می‌تواند به یک دغدغه برای افراد و کسب و کارهایی تبدیل شود که رساندن به موقع کالا و انجام به وقت یک سرویس، برایشان اهمیت زیادی دارد.

راه‌های مختلفی برای ارسال مرسوله در تهران وجود دارد. یکی از آنها استفاده از نیروهایی است که خود شرکت برای انجام این کار دارد. البته این کار مشکلات خودش را دارد و بخشی از انرژی و زمان کسب و کار را همواره به خودش مشغول خواهد کرد.

گزینه بعدی استفاده از سرویس پست جمهوری اسلامی است که می‌توان با تعرفه‌های مختلف، ارسال مرسوله‌های تجمیعی را در تهران انجام داد. هم چنین مورد بعدی استفاده از سامانه‌های مختلف حمل و نقل و ارسال مرسوله در تهران است که از بهترین آنها سرویس اسپید است که به صورت منحصر به فردی اقدام به سرویس دهی فقط برای کسب و کارها می‌کند و برنامه‌های مختلفی برای برای انجام این کار دارد.

ارسال مرسوله‌های تجمیعی

فروشگاه‌ها و کسب و کارها در بسیاری از مواقع، کالاها را در مقادیر کمی به مقصد ارسال می‌کنند، اما در خیلی از مواقع هم نیاز است تا ارسال مرسوله در تهران به صورت تجمیعی صورت‌ بگیرد. کسب و کارهای ارسال مرسوله در تهران می‌توانند، این کار را برای کسب و کارهای مختلف اعم از سنتی و اینترنتی انجام دهند.

اما نقطه عطف چنین کسب و کارهایی قطعاً کسب و کار اسپید است که کالاها را به سمت مقصد معینی تجمیع کرده و ارسال مرسوله در تهران را به صورت کاملاً هدفمند انجام می‌دهد. پیک موتوری‌هایی که در سیستم حمل و نقلی اسپید مشغول به کار هستند هر لحظه به سمت مسیر مشخصی در حالت حرکت‌اند و زمان را برای گرفتن سرویس و ارسال مرسوله در تهران تلف نمی‌کنند.

فروشگاه‌های آنلاین برای مرسوله‌های خود چطور برنامه‌ریزی می‌کنند؟

ارسال به موقع و سالم مرسوله در تهران و یا هر کلان شهر دیگری از مهمترین اهداف کسب و کارهای آنلاین است. قاعدتاً استخدام پیک برای ارسال مرسوله در تهران برای چنین کسب و کارهایی شاید خیلی منطقی به نظر نرسد و بهتر آن است که از سرویس‌های مخصوص حمل و نقل کالا و مرسوله در تهران استفاده شود.

و باز هم برای بهتر شدن این فرآیند، استفاده از سرویس کسب و کار اسپید بیشتر از موارد دیگر جواب خواهد داد، چرا که با تجمیع کالاهای مختلف و تقسیم‌بندی مناطق به طور هدفمندی ارسال مرسوله کسب و کار شما را به انجام خواهد رساند و شما تمام امور مرتبط با ارسال و لجستیک کسب و کار خود را با خیال راحت می‌توانید به این برند کارآمد یعنی اسپید بسپارید.

سامانه پست درون‌شهری اسپید به بسیاری از مشاغل و فروشگاه‌های آنلاین کمک‌های شایانی کرده است. از جمله مزیت‌های پست درون‌شهری اسپید می‌توان به ارائه گزارشات کامل به همراه اعلام وضعیت لحظه‌ای که باعث شده تا فروشگاه‌ها از طریق پنل اسپید بتوانند به اطلاعاتی نظیر زمان مراجعه، ‌نام و امضای تحویل گیرنده و همچنین محل تحویل، دسترسی پیدا کنند، اشاره کرد.

استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی باعث شده تا فروشگاه‌ها بتوانند تمامی بسته‌های خود را با تعرفه ثابت در تهران ارسال نمایند.

یکی دیگر از مزیت‌های اسپید، سفیران آموزش دیده هستند. برخورد راننده‌ها به عنوان نقطه نهایی و تحویل کالا در برخورد با مشتریان بسیار حائز اهمیت است که اسپید با کلاس‌های آموزشی دوره‌ای که توسط تیم آموزش خود برگزار می‌کند، این موضوع را به بهترین شکل حل کرده است.

پشتیبانی همیشگی اسپید به این صورت است که به محض ثبت ‌نام و شروع به کار، هر فروشگاه صاحب یک پشتیبان اختصاصی می‌شود تا بتواند در صورت بروز هر مشکلی، به راحتی از طریق پشتیبان خود پیگیری امور جهت رفع مسائل خود را داشته باشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در خصوص این سامانه با همکاران ما در پشتیبانی سامانه اسپید در ارتباط باشید

تماس با ما

شما عزیزان در کنار اقدامات و مزیت‌های سامانه پست درون‌شهری اسپید، چه چیزهایی را به دست می آورید؟

سرویس ارسال اسپید در دو شیفت کاری ۹-۱۵ و ۱۵-۲۱ در هر دو شهر تهران و کرج به شکل ارسال در روز بعد و ارسال در همان روز ارائه می‌گردد.

اسپید کسب و کاری موفق در حوزه ارسال مرسوله در تهران است که شما می‌توانید به آن در مورد ارسال انواع مرسوله‌های  مختلف اعتماد کنید. شرکت اسپید با ایجاد مکانیزم پیشرفته اینترنتی خود، انواع ارسال بارهای فروشگاه‌های اینترنتی، محصولات سازمانی، ارسال بسته‌های مورد نیاز ارگان‌ها و سازمان‌ها در تهران، با هزینه‌های بسیار پایین انجام پذیرد و همین امر موجب گردیده است شرکت اسپید به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین استارتاپ‌های حوزه حمل و نقل، ارسال و دریافت کالاها، ارسال محموله‌های باری فروشگاهی در تهران شناخته شود.

اگر شما هم فروشگاه آنلاینی هستید که به طور میانگین بیش از ۳۰ بسته ارسالی در هر نوبت دارید، همین حالا ثبت نام کرده و در جشنواره اسپید شرکت کنید

جشنواره ویژه روز زن

همین حالا ثبت نام کنید و ۲ روز ارسال رایگان از اسپید هدیه بگیرید

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند