جماران -تهران رشد ۸.۸ درصدی وصول درآمدهای مالیاتی در آذربایجان‌ غربی

جماران -تهران رشد ۸.۸ درصدی وصول درآمدهای مالیاتی در آذربایجان‌ غربی

داود غفارپور گفت: از مجموع درآمدهای استان، میزان درآمدهای استانی بالغ‌ بر ۲.۷۲۶ میلیارد ریال است که رشد ۹.۳ درصدی نسبت به ۴ماهه مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

داود غفارپور گفت: از مجموع درآمدهای استان، میزان درآمدهای استانی بالغ‌ بر ۲.۷۲۶ میلیارد ریال است که رشد ۹.۳ درصدی نسبت به ۴ ماهه مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، این مقام مسئول اقتصادی استان اعلام کرد: میزان وصول درآمدهای مالیاتی در ۴ ماهه سال جاری با رشد ۸.۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، برابر با ۲,۴۵۴.۵ میلیارد ریال بوده است.

همچنین سهم درآمدهای مزبور از درآمدها استانی برابر۹۰ درصد و درصد تحقق درآمدهای مالیاتی در ۴ ماهه امسال در مقایسه با میزان مصوب آن، ۸۰.۸درصد می‌باشد.

وی افزود: طی ۴ ماهه سال جاری سهم مالیات‌های مستقیم از درآمدهای مالیاتی، ۶۲.۹ درصد و رقم آن بالغ‌بر ۱,۵۴۳.۲ میلیارد ریال بوده که شامل، مالیات بر شرکتها: با ۴۶۴.۳ میلیارد ریال وصولی، مالیات بر درآمد: ۹۶۹.۷ میلیارد ریال وصولی مالیات بر ثروت: با ۱۰۹.۳ میلیارد ریال وصولی ریال می‌باشد.

غفارپور گفت: مالیات‌های غیرمستقیم با عملکرد ۹۱۱.۳ میلیارد ریال، دارای سهم ۳۷.۱ درصدی از درآمدهای مالیاتی بوده که تنها شامل مالیات بر کالا و خدمات می‌شود.

 

منبع: خبرآنلاین

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند