تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ماجرای حادثه در پردیس سینمایی کوروش چیست؟

تجارت نیوز

شب گذشته در پی ازدحام جمعیت در پردیس سینمایی کوروش، کنترل جمعیت از دست برگزارکنندگان مراسم خارج شد و برخی راهی بیمارستان شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شب گذشته در پی ازدحام جمعیت در پردیس سینمایی کوروش، کنترل جمعیت از دست برگزارکنندگان مراسم خارج شد و برخی راهی بیمارستان شد. اما دلیل این ازدحام جمعیت برای چه بود؟

ازدحام جمعیت برای حضور خوانندگان

شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش، در مراسم اکران یک فیلم سینمایی طرفداران آرش و مسیح» خوانندگان مطرح پاپ حضور داشتند.

در حادثه پردیس سینمایی کوروش با حضور طرفداران «آرش و مسیح» (خوانندگان تیتراژ فیلم) کنترل جمعیت از دست برگزار کنندگان مراسم خارج شد و مردم زیر دست و پا ماندند!

در حادثه پردیس سینمایی کوروش چند نفر عازم بیمارستان شده و بینی یک خانم شکست.

حادثه در پردیس سینمایی کوروش در اکران فیلم سینمایی «حکم تجدید نظر» به کارگردانی محمدامین کریم‌پور و نویسندگی و تهیه کنندکی رضا کریمی اتفاق افتاد.

ماجرای حضور دهه هشتادی‌ها در پردیس کوروش

این اولین باری نیست که پردیس سینمایی کوروش با حواشی این چنینی مواجه می‌شود. پیش از این در سال ۹۵ نیز تعدادی از دهه هشتادی‌ها در پردیس سینمایی کوروش تجمع داشتند که مورد توج بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

ماجرا از این قرار بود که برخی از دانش‌آموزان دهه ۷۰ و ۸۰ برای شروع تعطیلات تابستانه خود ۱۸ خرداد ۹۵ قراری در پاساژ کوروش غرب تهران گذاشتند.

آنها از طریق شبکه‌های مجازی و اجتماعی جلوی پردیس کوروش با هم قرار گذاشته بودند. گفته می‌شود بهانه این جمع شدن پایان امتحانات بود و کسی فکرش را نمی‌کرده که جمعیت خاصی حاضر شود.

در تصاویر و فیلم‌هایی که از آن تجمع منتشر شد از درگیری و زد و خورد و فرار جمعیت دیده می‌شد. اگرچه مشخص نشد دلیل این درگیری‌ها چه بود. حالا با حادثه سینمایی پردیس کوروش که شب گذشته اتفاق افتاده بار دیگر آنچا بر سر زبان‌ها افتاده است.

پردیس سینمایی کوروش جز این حواشی دیگری نیز داشته است، در سال ۹۷  بخش‌هایی از صحنه‌های فیلم سینمایی «به وقت شام» با حضور بازیگران نقش‌های داعشی این فیلم، در پردیس کوروش برگزار شد. آن تبلیغ هم با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند