کد خبر: 127562

حذف فیزیکی چک در شبکه مالی وزارت ارتباطات

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات از حذف فیزیکی چک در مکانیزاسیون مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۶ خبرداد. به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌به مهمترین فعالیتهای انجام شده در سال ۹۵ اشاره

سرویس گزیده‌ها -

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات از حذف فیزیکی چک در مکانیزاسیون مالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۶ خبرداد.
به گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ‌به مهمترین فعالیتهای انجام شده در سال ۹۵ اشاره کرد و گفت: خوشبختانه درسال گذشته، تمام تکالیفی که در چارچوب قانون و موافقتنامه ها برای ما مشخص شده بود، اجرایی شد.
وی مهمترین دستاورد این معاونت را ارزیابی موفق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با سایر وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکتهای دولتی دانست و ادامه داد: با تلاش های همکاران در کمیته های مرتبط ، وزارت ارتباطات موفق به کسب رتبه، در این جشنواره شد.
معاون وزیر ارتباطات با تاکید بر اینکه درحوزه مستند سازی املاک، اقدامات مهمی در این معاونت انجام شده است؛ افزود: در زمینه مکانیزاسیون مالی جزء اولین وزارتخانه هایی هستیم که در بحث حذف فیزیکی چک، موفق عمل کردیم که انشاءالله تا ابتدای اردیبهشت ۹۶ این موضوع، عملیاتی می شود.
راسخ با اشاره به اینکه برنامه ریزی های آموزشی در سال ۹۵، با موفقیت اجرایی شد؛ ادامه داد: در تمام کمیته های مختلف در ارتباط با عفاف و حجاب، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر ، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موفق به کسب رتبه برتر شد که با تلاش مدیران و همکاران همه شرکتهای وابسته و سخت کوشی همکاران این معاونت، میسر شد.

گزیده‌های وب

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.14)
1331.7
1.83
مثقال طلا (%0)
608100
0
سکه امامی (%0)
1502500
0
دلار (%0)
4434
0
یورو (%0)
5572
0
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.