حضور 106 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان

حضور 106 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان

رئیس اتاق تعاون هرمزگان با اشاره به آغاز به کار ششمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته در استان، گفت: در این نمایشگاه 106 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

عباس سالاری روز پنجشنبه اظهار داشت: از شمار شرکت کنندگان در این نمایشگاه 100 شرکت ازتولید کنندگان صنایع ساختمانی داخلی و مابقی نیز نمایندگان شرکت‌های خارجی فعال هستند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی خاطرنشان کرد: شرکت‌های داخلی حاضر در این نمایشگاه از استان‌های تهران، اصفهان، البرز، یزد، قزوین و شرکت‌های صنعت ساختمان خود هرمزگان هستند.

سالاری تصریح کرد: در این نمایشگاه آخرین تولیدات و خدمات در زمینه انواع محصولات دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه، سبک سازی و مقاوم سازی ساختمان، مصالح اولیه ساختمانی، بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان، نما و پوشش‌های خارجی ساختمان، تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ارائه شده است.

وی با اشاره به برپا بودن این نمایشگاه تا 15 دیماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس، گفت: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان کشور به فعالان این عرصه و مردم است.

رئیس اتاق تعاون هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری این نمایشگاه می‌تواند زمینه آشنایی پیمانکاران و تولید‌کنندگان صنعت ساختمان را با یکدیگر و مشارکت آنان در برنامه‌های مشترک را فراهم کند.

علاقه‌مندان به بازدید از ششمین نمایشگاه صنعت ساختمان هرمزگان می‌توانند تا 15 دیماه از ساعت 17 تا 21 به محل برگزاری آن در سه راه جهانبار محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس مراجعه کنند.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند