پرداخت حقوق و مزایای شهریور بازنشستگان

پرداخت حقوق و مزایای شهریور بازنشستگان

به گفته سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی، حقوق و مزایای شهریور بازنشستگان و مستمری‌بگیران طبق جدول زمانبندی، تا پایان وقت اداری ۳۱ شهریور واریز‌ شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سیدمرتضی موتورچی، درحساب شخصی توئیتر خود نوشت: برخلاف برخی ماه‌های گذشته، تمامی حقوق و مزایای شهریور بازنشستگان و مستمری‌بگیران طبق جدول زمانبندی و بدون هیچ تاخیری، تا پایان وقت اداری ۳۱ شهریور واریز‌ شد (فارس).

واریز وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان

همچنین مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری، از واریز وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی خدامی در گفتگو با شبکه خبر گفت: امروز برای بیش از ۲۳ هزار نفر از بازنشستگان کشوری وام ضروری به مبلغ ۱۰ میلیون تومان با سود چهار درصد و بازپرداخت ۳۶ ماهه واریز می‌شود.

وی بیان کرد: در تلاشیم برای ۶ ماهه دوم سال ۱۴۰۰، مبلغ وام به ۱۲ میلیون تومان افزایش یابد (خبر آنلاین).

وام‌هایی که دیروز و امروز واریز شد

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری روز گذشته نیز گفته بود وام حمپاد تا عصر چهارشنبه و وام ضروری تا پنجشنبه به حساب بازنشستگان واریز می‌شود.

خدامی با اعلام این خبر گفت: سومین مرحله پرداخت تسهیلات طرح حمایت از پایان نامه‌های دانشجویی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری فرزندان بازنشستگان کشوری موسوم به حمپاد، برای حدود ۷۳۶ نفر از افراد مشمول تا عصر چهارشنبه ۳۱ شهریور به حساب بازنشستگان عزیز واریز می‌شود.

به گفته وی، مبلغ سه میلیون تومان برای پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و مبلغ پنج میلیون تومان نیز برای پایان‌نامه‌های مقطع دکتری پرداخت خواهد شد.

خدامی در ادامه گفت: نوبت چهارم وام ۱۰ میلیون تومانی بازنشستگان موسوم به وام ضروری نیز برای ۲۳ هزار و ۲۷۱ نفر از بازنشستگان مشمول تا ظهر پنجشنبه اول مهر، واریز می‌شود (صندوق بازنشستگی کشوری).

آخرین اخبار حوزه اقتصاد کلان را در صفحه اقتصاد کلان تجارت‌نیوز بخوانید.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند