حمایت رضا کیانیان از کمپین نه به یارانه

بازیگر شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون در ارتباط با انصراف از یارانه نقدی، گفت: کاملا واضح است، افرادی که احتیاجی به این مبالغ ندارند باید از دریافت آن صرف نظر کنند. رضا کیانیان بازیگر محبوب کشورمان عصر دوشنبه ضمن حمایت از کمپین نه به یارانه گفت: در انتخابات ریاست جمهوری به حجت الاسلام والمسلمین

بازیگر شناخته شده تئاتر، سینما و تلویزیون در ارتباط با انصراف از یارانه نقدی، گفت: کاملا واضح است، افرادی که احتیاجی به این مبالغ ندارند باید از دریافت آن صرف نظر کنند.

رضا کیانیان بازیگر محبوب کشورمان عصر دوشنبه ضمن حمایت از کمپین نه به یارانه گفت: در انتخابات ریاست جمهوری به حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رای داده بودم و از آنجا که از نزدیک با برخی از وزرا و کابینه وی آشنایی داشتم، در نتیجه از هر درخواست رئیس جمهور یا وزاری وی استقبال می کنم و در انجام آن نیز کوشا خواهم بود.

 ی در ارتباط با افراد بی نیازی که در جامعه وجود دارند و اقدام به دریافت یارانه می کنند، افزود: حتی شنیده ام برخی از افراد غنی جامعه از جمله پزشکان و یا برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی اقدام به دریافت یارانه می کنند که مطمئن هستم آنها احتیاجی به این مبالغ ندارند.

کیانیان با اشاره به دریافت یارانه از سوی افراد ثروتمند جامعه، گفت: برخی از وزرا می گویند حتی عده ای از کسانی که در خارج زندگی می کنند، یارانه خود را دریافت می کنند، به این ترتیب و بنا به درخواست رییس جمهور مبنی بر انصراف داوطلبانه از دریافت یارانه نقدی، افرادی که احتیاجی به این مبالغ ندارند باید از دریافت آن انصراف دهند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند