خبری مهم برای سهامداران بانک سامان – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

خبری مهم برای سهامداران بانک سامان

.jpg 12

بانک سامان در راستای شفافیت اطلاعات صورت‌های مالی منتشر شده در سایت کدال اطلاعیه منتشر کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس گزارش مندرج در سایت کدال از صورت‌های میان‌دوره‌ای منتشر شده بانک سامان با نماد سامان، این بانک در دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ بیش از ۶۱۱ میلیارد تومان سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۱ ذرصد رشد داشته است.

بانک سامان در خصوص علت تغییرات سودآوری و در راستای شفافیت اطلاعات صورت‌های مالی منتشر شده نیز در سایت کدال اطلاعیه منتشر کرده است.

در این اطلاعیه اعلام شده سود دوره ۶ ماهه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ نسبت به دوره مشابه سال قبل ۴۱ درصد افزایش داشته است. عمده تغییرات سود و زیان مربوط به بخش خالص درآمد تسهیلات و سپرده گذاری است. دلیل اصلی آن افزایش صددرصدی حجم تسهیلات اعطایی است که منجر به بالا رفتن درآمد تسهیلاتی و در نتیجه افزایش سود منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل شده است.

همچنین بانک سامان در اطلاعیه‌ای از برگزاری مزایده عمومی خبر داد. بر اساس این اطلاعیه شرکت توسعه و عمران بهناد بنا (سهامی خاص) به وکالت از بانک سامان ملکی به ارزش بیش از ۱۹۴ میلیارد تومان را به مزایده عمومی گذاشت. متقاضیان می‌توانند تا تاریخ ۶ آذرماه نسبت به دریافت اوراق مشارکت این مزایده اقدام کنند.

مهمترین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات