خرید بیش از ۲.۶ میلیارد تومانی هیات انتخاب کتاب از ناشران

خرید بیش از ۲.۶ میلیارد تومانی هیات انتخاب کتاب از ناشران

تعداد ۱۱۹ هزار و ۸۰۰ نسخه کتاب به ارزش بیش از ۲۶ میلیارد ریال در جلسات ۵۷۵ و ۵۷۶ هیات انتخاب و خرید کتاب به تصویب رسید.

در مجموعِ دو جلسه ۵۷۵ و ۵۷۶، خرید تعداد ۸۱۲ عنوان و ۱۱۹ هزار و ۸۰۰ نسخه به مبلغ ۲۶ میلیارد و ۴۲۲ میلیون و ۶۵۰ هزار ریال به تصویب رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، عناوین کتاب‌های مصوب برای خرید در پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و در تارنمای هیات انتخاب و خرید کتاب بارگذاری شده و می‌توانید آنها را اینجا و اینجا ببینید.

مراحل تحویل کتاب و سایر مدارک به شرح زیر است:

الف) ناشران بعد از اطلاع از تصویب عناوین ارسالی‌شان همراه با کتاب‌های مصوب به میزان اعلام‌شده، به انبار کتاب واقع در: جاده مخصوص کرج، کیلومتر ١٠، روبروی شهاب‌خودرو، خیابان نخ زرین، خیابان شهید جلال، روبروی صنایع آموزشی (هنرستان پیام شهید)، مراجعه کنند و پس از تحویل کتاب‌ها و دریافت رسید انبار، طی مراجعه به امور مالی معاونت امور فرهنگی وزارتخانه (اتاق ٣٢٥)، مدارک زیر را به مسئول ذی‌ربط تحویل دهند:

  1. رسید انبار ٢ برگی (نسخه ذی‌حسابی و امور مالی)
  2. کپی پروانه نشر معتبر (در زمان دریافت حواله، پروانه نشر حداقل تا ٢ ماه آینده دارای اعتبار باشد)، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه ناشر
  3. فاکتور فروش رسمی سربرگ ناشر
  4. اعلام شماره حساب در یکی از بانک‌های ملی به نام صاحب پروانه نشر
  5. ارائه تصویر کد اقتصادی (سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات)

ب) ناشرانی که بخشی از مصوباتشان جزو انتخاب‌های کانون فرهنگی مساجد است، قبل از مراجعه به انبار عمومی، برای تحویل عناوین مربوطه، به انبار این نهاد واقع در جاده مخصوص کرج، تهرانسر، بلوار گل‌ها، مجتمع سازمان نهضت سوادآموزی، انبار مرکزی ستاد اقامه نماز مراجعه کنند.

ج) ناشران هنگام دریافت رسید انبار، حتما به تطبیق اطلاعات مندرج در آن با مشخصات کتاب بپردازند تا در صورت مغایرت‌های احتمالی، مراتب مورد رسیدگی قرار گیرد، در غیر این صورت اعمال تغییرات در مراحل بعدی میسر نخواهد بود.

د) مهلت مراجعه به انبار و تحویل کتاب و مدارک تا ٣ ماه بعد از اعلام در سایت است. از این رو با توجه به اقتضائات اداری-مالی معاونت، مراجعات بعد از مهلت مقرر مورد رسیدگی قرار نمی‌گیرد.

 

منبع: مهر

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند