نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران خبر داد:

معامله خودروی شاهین در بازار

معامله خودروی شاهین در بازار

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران با اشاره به کاهش ۱۵ درصدی قیمت خودرو از ابتدای هفته گفت: شاهین سند آزاد در بازار خرید و فروش‌ می‌شود، غیر از حواله یا ثبت نامی، اینکه چطور به دست مردم رسیده است مشخص نیست اما سند آزاد در بازار خرید و فروش می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، اسد کرمی، نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران با اشاره به آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: قیمت خودرو از ابتدای هفته تاکنون حدود ۱۵ درصد کاهش یافته است.

او بیان کرد: ۲۰۶ در ابتدای هفته حدود ۲۵۰ میلیون تومان بود که اکنون به ۲۴۲ میلیون تومان رسیده است. سمند ۲۴۸ میلیون تومان بود که اکنون به ۲۴۲ میلیون تومان رسیده است.

کرمی گفت: ۲۰۷ ساده در ابتدای هفته به ۳۳۵ میلیون تومان رسیده بود که اکنون با کاهش قیمتی که اتفاق افتاده است به ۳۲۵ میلیون تومان رسیده است. ۲۰۷ اتوماتیک ۴۲۱ میلیون تومان بود که اکنون ۴۱۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران با اشاره به قیمت خودروهای سایپا در بازار آزاد، گفت: کوییک ۱۷۵ میلیون تومان بود که اکنون به ۱۶۹ میلیون تومان رسیده است. کوییک آر ۱۷۸ میلیون تومان بود که به ۱۷۴ میلیون تومان رسید.

کرمی تصریح کرد: پژو جی ال ایکس ۲۴۳ میلیون تومان بود که به ۲۳۸ میلیون تومان رسیده است. تنها ماشینی که این هفته گران شده است تیبا صندوقدار است که چون تولید کم شده است، از ۱۴۶ میلیون تومان به ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است.

او در خصوص خرید و فروش خودروهای جدید خودروسازان در بازار، گفت: تارا اکنون در بازار خرید و فروش نمی‌شود اما شاهین سند آزاد در بازار خرید و فروش‌ می‌شود.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران گفت: غیر از حواله یا ثبت نامی، اینکه چطور به دست مردم رسیده است مشخص نیست اما سند آزاد در بازار خرید و فروش می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودرو تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند