مسیرهای منتهی به مجلس تا کی مسدود است؟

مسیرهای منتهی به مجلس تا کی مسدود است؟

جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، از آغاز انسداد محورهای منتهی به مجلس شورای اسلامی به دلیل برگزاری مراسم تحلیف رئیس‌جمهور خبر داده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، سیدابوالفضل موسوی‌پور، درباره اجرای طرح ترافیکی ویژه مراسم تحلیف در پایتخت و به خصوص معابر اطراف مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از طرح ترافیکی پلیس راهور برای برگزاری مراسم تحلیف از ساعت ۲۴ شب گذشته آغاز شده و از ساعت ۱۳ امروز نیز برابر اعلام قبلی تمامی مسیرهای منتهی به مجلس شورای اسلامی مسدود شد.

وی ادامه داد: بر این اساس محورهای منتهی به مجلس از سمت جنوب از خیابان امیرکبیر به سمت شمال از خیابان شهید دیالمه، تقاطع سرچشمه، خیابان ملت و تقاطع اکباتان مسدود است. از سمت شرق نیز خیابان مجاهدین اسلام از تقاطع خیابان ایران به سمت غرب مسدود شد.

موسوی‌پور ادامه داد: از سمت غرب در خیابان جمهوری از تقاطع سعدی به سمت شرق ممنوعیت تردد اعمال شد و از سمت شمال از تقاطع فخر آباد انسداد موقت مسیر انجام شده است.

جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه این ممنوعیت تردد تا زمان پایان مراسم تحلیف رییس جمهوری ادامه می‌یابد، گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در آماده‌باش کامل هستند. از شهروندان نیز می‌خواهم که در طول برگزاری مراسم تحلیف، از تردد در این محدوده خودداری کنند (ایسنا).

فرودگاه‌ها هم تعطیل می‌شوند

همچنین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در این محدودیت‌ها که از ساعاتی قبل آغاز شده است، تردد در خیابان‌های منتهی به مجلس شورای اسلامی تا پایان مراسم تحلیف ممنوع است.

به گفته او، فرودگاه‌های استان‌های تهران، البرز و قزوین نیز از ساعت ۱۶ و ۳۰ تا ساعت ۱۹ تعطیل می‌شوند (رویداد ۲۴).

مراسم تحلیف امروز از ساعت ۱۷، با حضور مهمانان داخلی و خارجی در محل مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

مهم‌ترین اخبار حوزه اجتماعی و سیاسی را در صفحه جامعه تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند