کد خبر: 157802

رئیس شرکت بازاریابی نفت عراق تغییر کرد

وزارت نفت عراق اعلام کرد این وزارتخانه، رئیس شرکت بازاریابی نفتی این کشور، سومو را تغییر دادهT اما وی هنوز نماینده عراق در اوپک است.

رئیس شرکت بازاریابی نفت عراق تغییر کرد
سرویس اقتصاد جهان -

وزارت نفت عراق اعلام کرد این وزارتخانه، فلاح الامری، رئیس شرکت بازاریابی نفتی این کشور، سومو را تغییر داده اما وی هنوز نماینده عراق در اوپک است.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از رویترز، سخنگوی وزارت نفت عراق گفت الامری همچنان مشاور بازاریابی و استراتژیست در وزارت نفت می‌ماند و علی الیاسری به عنوان رئیس سومو منصوب می‌شود.

یک مقام ارشد وزارت نفت عراق گفت این تصمیم برای جایگزینی الامری بخشی از یک برنامه گسترده برای انتصاب مدیران جدید در مناصب کلیدی در این وزارتخانه است.

وزیر نفت عراق روز چهارشنبه در حکمی، احسان ابوالجبار را به عنوان رئیس شرکت ملی نفت جنوب منصوب کرد.

این مقام عراقی افزود: وزیر اللعیبی برنامه‌های جدید برای مدیریت وزارت نفت دارد و برنامه‌های جدید نیازمند مدیران جدید است. به زودی تصمیمات بیشتری از سوی وی برای بازسازی وزارت نفت منتشر خواهد شد.

 

منبع: فارس

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.