رشد ۳۰۰ درصدی سود سهام فولاد خوزستان در سال ۹۵

رشد ۳۰۰ درصدی سود سهام فولاد خوزستان در سال ۹۵

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ این شرکت بیش از ۶۷۰۰ میلیارد ریال شده که در مقایسه با سود سال ۱۳۹۴ این شرکت که حدود ۲۱۰۰ میلیارد بوده است، رشد بیش از ۳۰۰درصدی را نشان می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، مدرس خیابانی در خصوص روند رو به رشد تولید شرکت فولد خوزستان در سال جاری تاکید نمود: شکستن رکورد‌های تاریخی تولید شرکت با رسیدن به رقم 3 میلیون و 600 هزار تن و فروش صادراتی یک میلیون و 900 هزار تن شمش فولاد به میزان ۶٣ میلیون دلار که در نوع خود بی‌نظیر بوده، تاثیر معناداری در تراز بازرگانی کشور داشته است.

وی افزود: در حقیقت شرکت فولاد خوزستان ضمن اجرای عملی به منویات رهبرمعظم انقلاب، در خصوص اقتصاد مقاومتی نقش خویش را در جهت‌گیری اقتصاد بدون نفت تثبیت نموده است.

مدیرعامل فولاد خوزستان تصریح کرد: در کنار دستیابی به تندیس سیمین برترین جایگاه تعالی کشور در قالب جایزه ملی تعالی سازمانی، دریافت تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کننده برای پنجمین سال متوالی نشانه عملکرد توانمندتر مجموعه مدیران و همه کارکنان فولاد خوزستان در مقایسه با سایر شرکت‌های همتراز بوده است.

وی تصریح نمود: در سال جاری در حوزه منابع انسانی تلاش پیگیر همکاران در حوزه‌های مختلف باعث شد که فولاد خوزستان به موفقیت‌های چشمگیری دست یابد. به عنوان مثال در این حوزه با ارتقای وضعیت بهره‌وری نیروی انسانی با افزایش سرانه، تولید از 480 تن به 523 تن رسید و در این راستا انتظار می‌رود این ارتقا در سال 1396 نیز تداوم یابد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند