افزایش روابط راهبردی ایران و روسیه

تجارت نیوز

افزایش تقویت همکاری‌های راهبردی اقتصادی ایران و روسیه مهم ترین موضوعی است که امروز در دیدار رئیس جمهور با سفیر جدید روسیه به آن اشاره شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس جمهور امروز در مراسم آیین دریافت استوارنامه سفیر جدید روسیه بر تقویت روابط اقتصادی ایران و روسیه تاکید کرد.

سیدابراهیم رئیسی در مراسم دریافت استوارنامه سفیر جدید روسیه در تهران با اشاره به افزایش تعاملات دیپلماتیک تهران و مسکو، بر ضرورت شکل‌گیری و تقویت همکاری‌های راهبردی اقتصادی ایران و روسیه تأکید کرد.
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز یکشنبه در آیین دریافت استوارنامه «آلکسی ددوف» سفیر جدید فدراسیون روسیه روابط تهران – مسکو را راهبردی توصیف و تاکید کرد: ایران و روسیه زمینه‌های خوبی برای همکاری در عرصه دوجانبه، منطقه‌ای و بین‌المللی دارند.

رئیس جمهور در این دیدار با اشاره به افزایش تعاملات دیپلماتیک دو کشور، بر ضرورت شکل‌گیری و تقویت همکاری‌های راهبردی اقتصادی ایران و روسیه نیز تاکید کرد.

«آلکسی ددوف» سفیر جدید فدراسیون روسیه نیز در این مراسم افزایش مستمر همکاری‌های همه‌جانبه اقتصادی را از اولویت‌های برنامه کاری خود بیان کرد و افزود: همکاری‌های راهبردی اقتصادی بین ایران و روسیه موجب ناامیدی کشورهای غربی از سیاست تحریم شده است.

منبع:دنیای اقتصاد

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند