رونمایی از سامانه کارچی داری / با کارچی داری استخدام کنید، استخدام شوید!

رونمایی از سامانه کارچی داری / با کارچی داری استخدام کنید، استخدام شوید!
کارچی داری بهترین فرصت برای جویندگان کار و نیز افرادی است که می‌خواهند از مهارت و ظرفیت‌های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده کنند.

ایده‌های نو، خلاقانه و دانش‌بنیان در قالب کسب‌وکارهای نوپا که این روزها همه آنها را با نام استارتاپ می‌شناسند نسبت به سالیان گذشته سهم قابل توجه و تاثیرگذاری را بر اقتصاد و اشتغال کشور داشته‌اند.

کارچی داری

به گزارش تجارت‌نیوز، کارچی داری بهترین فرصت برای جویندگان کار و نیز افرادی است که می‌خواهند از مهارت و ظرفیت‌های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده کنند.

افزایش فرصت‌های شغلی، کاهش آمار بیکاری و ارتقای شاخص‌های توسعه انسانی در کنار تسهیل در فرایند اجرای کارها و دسترسی سریع به منابع انسانی تخصصی و غیرتخصصی از بهترین مشخصه‌های سامانه کارچی داری است که به‌نحو چشمگیری موجب ارتقای دسترسی به خدمات باکیفیت و نیز کاهش موثر هزینه‌های کسب‌وکار شده است.

در کارچی داری علاوه بر موضوعات و زمینه‌های پیش‌فرض، شما می‌توانید در زمینه‌ها و موضوعات جدید مورد نظر خود نیز اعلام نیاز به خدمات تخصصی را ثبت کنید و منتظر دریافت پیشنهادها بمانید. مطمئن باشید تجربه موفق و خوشایندی خواهید داشت.

برای مشاهده امکانات و دریافت اپلیکیشن کارچی داری به سایت کارچی داری به آدرس www.karchidari.com مراجعه کنید.

کارچی داری چه می‌کند؟

کولرتان خراب است و نیاز به تعمیرکار دارید؟ یا برق منزلتان مشکل دارد؟ یا شاید قصد بازسازی قسمتی از ساختمانتان را دارید و تکنسین ساختمانی و تاسیساتی، لوله‌کش و رنگ‌کار و نظافتچی نیاز دارید؟ ممکن است جهت انجام کاری در شهری دیگر نیاز به یک آشنا یا یک کارشناس یا یک نماینده داشته باشید. ممکن است بخواهید متونی را تایپ یا ترجمه کنید. یا نیاز به مشاوره حقوقی، مالی دارید، سوال بهتر اینکه «کار چی دارید؟» همه این کارها به‌راحتی و با چند کلیک توسط «کارچی داری» قابل انجام است. نگران هزینه‌های انجام کار نباشید، در کار چی داری هزینه انجام کار را خود شما بسته به بودجه‌ای که در نظر دارید تعیین می‌کنید.

کارچی داری

دنبال کار یا افزایش درآمدهایتان هستید؟

اگر شما دارای مهارت فنی، صنعتی، حرفه‌ای، حقوقی، مالی و… هستید و در پی افزایش ظرفیت‌های کاری و شغلی و درآمدهای خود هستید، کار چی داری بهترین فرصت برای شما و جویندگان کار و نیز برای افرادی است که می‌خواهند از مهارت و ظرفیت‌های خود برای کسب درآمد بیشتر علاوه بر شغل اصلی خود استفاده کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش «می‌خواهم کار انجام بدهم» آدرس www.karchidari.com مراجعه کنید.

کارچی داری

در کارچی داری شما می‌توانید نیاز به خدمات تخصصی خود را در هر موضوع و زمینه‌ای به‌راحتی درخواست کنید. ارائه‌دهندگان خدمات در پاسخ به در خواست شما پیشنهادهای متنوع خود را ارسال خواهند کرد و شما قادر خواهید بود با مشاهده رزومه و سوابق آنها گزینه مورد نظرتان را انتخاب کرده و در خصوص هزینه و زمان و محل انجام کار توافق کنید.

نسخه اندروید اپلیکیشن کارچی داری از بازار و گوگل پلی و نسخه IOS آن از سایت کارچی داری قابل دریافت است.

با کارچی داری با چند کلیک استخدام کنید و استخدام شوید.

به همین راحتی……..!

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند