تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ساعت بازی رده‌بندی کیمیا علیزاده / او این بار هم مدال می‌گیرد؟

ساعت بازی رده‌بندی کیمیا علیزاده / او این بار هم مدال می‌گیرد؟

کیمیا علیزاده تکواندوکار ایرانی، امروز سه برد و یک باخت داشت.  اگرچه بازی‎‌های اول او را به مرحله نیمه نهایی رساند، اما باخت او در مقابل حریف روسی، سبب شد که او به رده‌بندی توکیو برود. اما ساعت بازی رده‌بندی کیمیا علیزاده چه زمانی است و برد و باخت او در این بازی چه تاثیری بر نتیجه دارد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، کیمیا علیزاده ساعت ۱۶٫۳۰ دقیقه امروز سوم مرداد به وقت ایران باید در بازی رده‌بندی شرکت کند. گویا آخرین مسابقه  او در مقابل حریف ترکیه‌ای است.

در صورتی که او بتواند حریف جدید خود را شکست بدهد مدال برنز این دوره مسابقات را می‌گیرد اما  اگر نتیجه مسابقه را واگذار کند، مقام پنجم را می‌گیرد و بدون مدال باید مسابقات این دور را ترک کند.

اما امروز برای کیمیا علیزاده چگونه گذشت؟ اولین بازی کیمیا علیزاده امروز در مقابل حریف ایرانی خود بود. ناهید کیانی که با پرچم ایران بازی می‌کرد و مسابقه خود را به کیمیا علیزاده که با پرچم پناهندگان بازی می‌کرد واگذار کرد. نتیجه مسابقه کیمیا علیزاده و ناهید کیانی، ۱۸-۹ به نفع علیزاده بود.

مسابقه بعدی کیمیا علیزاده با جید جونز از بریتانیا بود. برنده دو مدال طلای المپیک لندن و یورو. اما کیمیا علیزاده توانست این حریف را هم با نتیجه ۱۶ بر ۱۲ شکست بدهد و به مرحله بعد برود.

مسابقه سوم کیمیا علیزاده با لیجون ژو، ۲۲ ساله از چین بود و کیمیا علیزاده توانست با یک امتیاز برتری به مرحله نیمه نهایی صعود کند. اما او در مسابقه چهارم خود به حریف روس خود باخت. مسابقه چهارم او با حریف روسی تاتیانا کوداشوا بود که با نتیجه ۱۰ به ۳ شکست خورد.

این شکست کیمیا علیزاده را به رده‌بندی المپیک توکیو فرستاد. او ساعت ۱۶٫۳۰ دقیقه به وقت ایران مسابقه نهایی خود را دارد و نتیجه آن برای او تعیین‌کننده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند