آخرین پیام کارگزاری‌ها درباره صندوق «دارا یکم» / فرصت خرید تا کی هست؟

آخرین پیام کارگزاری‌ها درباره صندوق «دارا یکم» / فرصت خرید تا کی هست؟

با توجه به اینکه امروز آخرین روز پذیره‌نویسی واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم (دارا یکم) است، کارگزاری‌ها آخرین پیام خود در این باره را برای سهامداران اعلام کرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، با توجه به اینکه امروز آخرین روز پذیره‌نویسی واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری واسطه‌گری مالی یکم (دارا یکم) است، کارگزاری‌ها آخرین پیام خود در این باره را برای سهامداران اعلام کرده‌اند.

در این پیام آمده است:

«مشتریان گرامی
به استحضار می رساند پذیره نویسی واحدهای صندوق سرمایه گذاری واسطه گری مالی یکم در نماد “دارا یکم” امروز چهارشنبه ۹۹/۰۲/۳۱ و در بازه ی زمانی ۹:۱۵ الی ۱۶:۰۰ انجام می پذیرد. با توجه به روز آخر پذیره نویسی در این نماد، توجه شما را به نکات ذیل جلب می نماییم:

۱٫ این نماد در دوره ی پذیره نویسی می باشد( عرضه ی اولیه نیست) و امکان فروش آن تا حداقل ۲ ماه پس از پایان پذیره نویسی وجود ندارد. لطفا تنها در صورتیکه قصد نگهداری آن را دارید نسبت به خرید اقدام نمایید.

۲٫ پس از ثبت سفارش تنها در بازه زمانی ساعت ۹:۱۵ الی ۱۶ همان روز امکان حذف یا ویرایش سفارش را خواهید داشت.

۳٫ حداکثر تعداد واحد های قابل خریداری توسط هر کد ۲۰۰ واحد میباشد .

۴٫ مبلغ سفارش های ثبت شده تا پایان زمان پذیره نویسی مسدود خواهد ماند. در این رابطه توجه نمایید ثبت سفارش بیشتر از سهمیه در نظر گرفته شده نیز تا پایان زمان پذیره نویسی مسدود خواهد ماند.

۵٫ تنها افراد حقیقی ایرانی میتوانند واحد های این صندوق را خریداری نمایند .

۶٫ صندوق رکن بازارگردان ندارد و قیمت با توجه به میانگین قیمت های موجود در سبد این صندوق و با تخفیف ۲۰ درصدی اعمال می گردد.»

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند