کد خبر: 163334

زمان فروش بلیت قطارهای مسافری آبان و آذر اعلام شد

شرکت حمل‌و‌نقل ریلی رجا زمان فروش بلیت قطارهای مسافری خود از اول آبان تا ۳۰ آذر امسال را اعلام کرد.

زمان فروش بلیت قطارهای مسافری آبان و آذر اعلام شد
سرویس کسب‌وکار -

طبق اعلام این شرکت بلیت تمام قطارهای مسافری شبکه ریلی که بناست از روز ابتدایی آبان تا آخر پایین حرکت کنند، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۲۳ مهر در دسترس خواهند بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، طبق اعلام مسئولان این شرکت تمام کانال‌های فروش بلیت به طور همزمان از ساعت ۹ صبح ۲۳ مهر برای مسافران باز خواهند شد. این کانال‌ها شامل فروش اینترنتی، تلفنی و حضوری در نمایندگی‌های سراسر کشور خواهد بود.

رجا همچنین اعلام کرده که مسافران می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت در جریان جزئیات برنامه حرکت قطارها در این ایام قرار بگیرد.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته از سوی راه‌آهن شرکت‌های ریلی که در ایام مختلف سال به مسافرانشان تخفیف بدهند، می‌توانند تا سقف ۲۰ درصد نرخ بلیت‌های خود در ایام پیک سفر را افزایش دهند.

پیش‌بینی می‌شود با توجه به قرار گرفتن روزهای پایانی ماه سفر در این دوره زمانی فروش بلیت به سمت مشهد مقدس با تقاضایی قابل توجه مواجه شود.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.