زینگ، اپلیکیشن درخواست آنلاین کامیون و تریلی تحولی در صنعت باربری و حمل‌ونقل

زینگ، اپلیکیشن درخواست آنلاین کامیون و تریلی تحولی در صنعت باربری و حمل‌ونقل

اپلیکیشن درخواست کامیون و تریلی زینگ که از مهرماه سال جاری فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است، تغییرات ملموسی  در حوزه حمل‌ونقل بین شهری ایجاد نموده است.

امروزه رانندگان وسایل نقلیه سنگین به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات مشتریان و بارها، ساعت‌ها و بلکه روزهای متعددی را بدون کار از دست می‌دهند و در انتظار کسب اطلاعات از بارها یا شرکت‌های باربری، منتظر می مانند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شرکت داده‌پردازان هومان کاوش از مهرماه سال جاری از اپلیکیشنی به نام زینگ رونمایی کرده است که شرکت‌ها، انبارداران، ترخیص‌کاران گمرک، معدن‌داران و حتی افراد عادی از قبیل کشاورزان و باغداران نیز در سراسر کشور می‌توانند از طریق آن، درخواست کامیون و تریلی به صورت آنلاین ثبت نمایند.

این اپلیکیشن با پشتوانه یک سال تحقیق و بررسی در زمینه حمل و نقل داخلی ایران، به گونه‌ای طراحی شده است که بدون دخالت در پروسه‌های رایج و قانونی باربری بین شهری، باعث تسهیل دسترسی رانندگان و سفارش‌دهندگان به یکدیگر می‌شود.

اپلیکیشن زینگ با برگزاری مناقصه بین رانندگان، باعث کاهش چشمگیر نرخ حمل و نقل در سیستم باربری کشور شده است.

برگزاری مناقصه و ارتباط مستقیم بین سفارش دهنده و راننده، از یک سو باعث کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل و از سوی دیگر باعث حذف پورسانت‌ها و هزینه‌های متفرقه‌ای شده است که به صورت سنتی بر سیستم حمل‌ونقل تحمیل می‌شده است.

استقبال رانندگان از سیستم مناقصه نشان داده است که دستمزد نهایی حمل بار علیرغم کاهش چشمگیر، همچنان برای رانندگان مطلوب و قابل قبول است.

این اپلیکیشن بر اساس قوانین جاری باربری کشور طراحی شده است و رانندگان پس از برنده شدن در مناقصه، می‌توانند در ۲۵۰۰نقطه در سراسر کشور، بارنامه و بیمه نامه قانونی خود را دریافت نمایند.

از سایر ویژگی‌های این اپلیکیشن، می‌توان به امکان رصد کردن بار بر روی نقشه، احراز هویت رانندگان بر اساس کارت هوشمند، سازگاری با سیستم قیمت‌های مصوب و سیستم نوبت دهی در بنادر و گمرک‌ها و پشتیبانی فنی تمام وقت در مرکز مجهز پاسخگویی تلفنی اشاره نمود.

در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰۰راننده و ۷۵۰۰ سفارش دهنده عمده در سراسر کشور عضو این اپلیکیشن شده‌اند و در مدت کوتاه فعالیت آن در جابجایی‌های انجام شده از طریق این اپلیکیشن صرفه‌جویی اقتصادی قابل توجهی در صنعت حمل و نقل حاصل شده است.

برای آشنایی بیشتر و دریافت این اپلیکیشن می توانید به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

http://www.zingapp.ir/content/?id=1013

http://www.zingapp.ir/download/

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند