سایت رفاهی فعال و پرسرعت- هکرها ناکام ماندند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوال گفت که حملات منابع داخلی و خارجی به سایت رفاهی ثبت یارانه ها با وجود سیستم های امنیتی شناسایی و به خوبی با آنها مقابله شده است. محمود واعظی افزود: برای راه اندازی این سایت عده زیادی از متخصصان کشور زحمت زیادی کشیده اند تا این

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به سوال گفت که حملات منابع داخلی و خارجی به سایت رفاهی ثبت یارانه ها با وجود سیستم های امنیتی شناسایی و به خوبی با آنها مقابله شده است.

محمود واعظی افزود: برای راه اندازی این سایت عده زیادی از متخصصان کشور زحمت زیادی کشیده اند تا این پایگاه به عنوان یک مرکز ملی داده ها در اختیار برنامه هایی که دولت نیاز دارد، قرار گیرد.

واعظی با بیان اینکه هر پایگاه اینترنتی مهم باید از پشتوانه سیستم های امنیتی قوی برخوردار باشد، اظهار داشت: وجود سیستم های امنیتی سبب می شود تا سایت از هرگونه حمله های احتمالی در فضای مجازی در امان بماند.

به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آی پی (شماره شناسایی اتصال به اینترنت ) حملات منابع داخلی به سایت رفاهی در کشور شناسایی شده و حمله به این سایت از سوی برخی از کشورهای جهان نیز ناکام مانده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند