موضوعات داغ:

سایت سرشماری تا ۴ آذر فعال است

بنا بر اعلام ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، سایت سرشماری ۹۵ برای ثبت نام خانوارهای غائب تا روز ۴آذر ماه فعال خواهد بود. با اعلام ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، سایت سرشماری ۹۵ برای ثبت نام خانوارهای غائب تا روز ۴آذر ماه فعال خواهد بود. با توجه به اینکه تعدادی از خانوارهای ایرانی

بنا بر اعلام ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، سایت سرشماری ۹۵ برای ثبت نام خانوارهای غائب تا روز ۴آذر ماه فعال خواهد بود.

با اعلام ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن، سایت سرشماری ۹۵ برای ثبت نام خانوارهای غائب تا روز ۴آذر ماه فعال خواهد بود.

با توجه به اینکه تعدادی از خانوارهای ایرانی در زمان مراجعه ماموران سرماری غائب بوده اند،‌ با پایان یافتن مهلت سرشماری حضوری از غائبان خواسته شده است برای ثبت اطلاعات خود به سایت سرشماری ۹۵ مراجعه نمایند.

در اطلاعیه ستاد سرشماری آمده است،‌ سامانه سرشماری به مدت دو روز از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه ۳آذر ۹۵لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۴آذر ماه برای دریافت اطلاعات خانوارهای غائب در دسترس می باشد.

گفتنی است، ستاد سرشماری ۹۵ از خانوارهای غائب خواسته است تا مراجعه به وبسایت سرشماری ۹۵ تا تاریخ مذکور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش تسنیم، بر اساس آخرین اعلام مرکز آمار ایران، تاکنون۲۳ میلیون و ۴۰۰هزار خانوار با جمعیتی برابر با ۷۷میلیون و ۴۰۰هزار نفر سرشماری شده اند که ۹۷ درصد خانوارهای کشور را در بر می گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند