مدیرعامل سایپا:

سایپا برای توقف تولید پراید آماده است

سایپا برای توقف تولید پراید آماده است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد: ۲ سال پیش بیش از ۶۸ درصد محصول عرضه شده، پراید بود اما امروز در شرایطی هستیم که آمادگی استقبال از خروج پراید را داریم.

مهدی جمالی در جمع نمایندگی‌های منتخب همزمان با ورود ساینا اتومات به بازار گفت: اکنون دست کم سالیانه یک محصول جدید به بازار عرضه می‌کنیم و امیدوارم این راهبرد تغییر کند و سایپا قابلیت عرضه ۲ محصول تولید داخلی را در سال داشته باشد. همچنین وی از آمادگی خودروسازی سایپا برای توقف تولید پراید خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی یادآوری کرد: ۲ سال پیش، نگرانی‌های بسیاری برای سایپا وجود داشت اما اکنون در شرایطی قرار داریم که بارقه‌های روشنایی در سایپا برای همه به چشم می‌خورد.

این مسئول افزود: در سال‌های گذشته ۸۰ تا ۹۰ درصد محصولات سایپا فقط یک نوع خودرو بود که به بازار عرضه می‌شد اما امروز تنوع محصول داریم که نشان از مدیریت و توان بالای فنی و طراحی این شرکت دارد.

جمالی ادامه داد: ساینا اتومات در کمتر از یک سال آماده عرضه به بازار شد و حدود یک ماه دیگر نیز محصول جدید کوییک را عرضه می‌کنیم.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه محصول جدید SP۱۰۰ تا چند ماه دیگر و محصول جدید سیتروئن تا پایان سال خبر داد و افزود: تا سال آینده نیز سایپا محصول دوم SP۱۰۰ را وارد بازار خواهد کرد.

در پایان این مراسم، از مدیران ۱۵ نمایندگی برتر فروش و خدمات پس از فروش گروه سایپا با اهدای لوح و تندیس قدردانی شد.

چندی پیش مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد: دغدغه فعلی این گروه با توجه به مطالعات بازار، وابستگی اقتصادی و درآمدی بسیاری خانواده‌های کم‌درآمد و کم‌بضاعت کشور به پراید است و در حقیقت بخشی از اشتغال کشور با استفاده از این خودرو تامین می‌شود.

جمالی بیان داشت: از بخش فروش گروه سایپا درخواست کرده‌ایم برنامه‌ای طراحی کنند تا پیش از توقف تولید پراید به این قشر آسیبی وارد نشود و این را وظیفه اجتماعی خود می‌دانیم.

وی ادامه داد: کم‌مصرف بودن، پایین بودن قیمت و هزینه‌های تعمیراتی و داشتن خدمات پس از فروش گسترده، محبوبیت این خودرو را نزد خانواده‌ها دوچندان کرده است.

 

منبع: ایرنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند