سفیر محصول خودرو آریزو ۵ جدید مدیران‌خودرو معرفی گردید

سفیر محصول خودرو آریزو ۵ جدید مدیران‌خودرو معرفی گردید

محمدرضا گرایی، ملی‌پوش وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران و دارنده مدال طلای المپیک توکیو به عنوان سفیر برند خودرو آریزو ۵ جدید انتخاب گردید.

محمدرضا گرایی، ملی‌پوش وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی ایران و دارنده مدال طلای المپیک توکیو به عنوان سفیر برند خودرو آریزو ۵ جدید انتخاب گردید. محمدرضا گرایی در سال ۱۳۷۵ در شهر شیراز متولد گردید و در طول رقابت‌های بین‌المللی خود توانست ۵ مدال بین‌المللی کسب نماید.

خودرو آریزو ۵ جدید که به تازگی در بازار کشور چین عرضه شده است، در ابتدای پاییز ۱۴۰۰ توسط شرکت مدیران‌خودرو در بازار ایران عرضه می‌گردد. نسل اول آریزو ۵ در سال ۱۳۹۵ با موتور ۱۵۰۰ سی‌سی با گیربکس‌های دستی و اتوماتیک CVT به بازار کشور عرضه گردید. در سال ۱۳۹۶ شرکت مدیران‌خودرو با تغییر موتور به ۱۵۰۰ سی‌سی توربو و استفاده از گیربکس  CVT توانست جوانانی که به دنبال سدانی پرشتاب و با طراحی مناسب بودند را به سوی خود جذب نماید.

نسل جدید خودرو آریزو ۵ جدید با تغییرات متعدد فنی و آپشنی مواجه گردیده است این تغییرات سبب شده است تا این خودرو علاوه بر دارا بودن طراحی به روز مخصوصا در تریم داخلی خودرو بتواند نسبت به نسل‌های قبل سریع‌تر و کاراتر باشد. طراحی جدید داشبورد و تریم داخلی که شامل تغییراتی مانند: تریم داخلی به طرح فیبر کربن و استفاده از دیسپلی ۸ اینچی و همچنین تغییر دکمه‌های سیستم ایرکاندیشن به صورت تاچ، کابینی اسپرت و به روز با ارگونومی بالا را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد. فرمان برقی با طراحی غربیلک جدید علاوه بر راحتی در مسیرهای طولانی باعث کاهش مصرف سوخت نیز می‌گردد. یکی از اصلی‌ترین تغییرات صورت گرفته در آریزو ۵ جدید استفاده از ترمزدستی برقی و اتوهلد می‌باشد که ضمن ایجاد راحتی بالا در ترافیک و کاهش خطای راننده در مسیرهای شیبدار و یا رها شدن پدال ترمز، در بلندمدت نیز سبب کاهش مصرف سوخت می‌گردد. همچنین به عنوان اصلی ترین تغییر صورت گرفته در آریزو ۵ جدید می‌توان به استفاده از گیربکس ۹ سرعته CVT جدید در کنار موتور ۱۵۰۰ سی‌سی توربو اشاه نمود که نسل جدید این خودرو را تبدیل به سریع ترین نسل آریزو ۵ نموده است.

در انتها لازم به ذکر است، آریزو ۵ جدید با تغییرات فنی و آپشنی قابل توجه با به‌کارگیری سفیر برندی جوان قصد حضور بیش از پیش در بین جوانانی که به دنبال خودرویی به روز با آپشن‌هایی کاربردی در کنار پیشرانه‌ای چالاک هستند را دارد.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند