سود ۶ درصدی تسهیلات خودرو در چین

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت شینهوا بیان کرد که تسهیلات خودرو در چین حتی برای خریداران تمام‌قسط با سود ۶ درصد پرداخت می‌شود.

سود ۶ درصدی تسهیلات خودرو در چین

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت شینهوا با بیان این‌که تسهیلات خودرو در چین حتی برای خریداران تمام‌قسط با سود ۶ درصد پرداخت می‌شود، گفت: شرکت‌های خودرویی چین روی انرژی‌های نو سرمایه‌گذاری کلانی را از سال ۲۰۰۷ آغاز کرده‌اند.

به گزارش تجارت‌نیوز، شن‌‌یی دستیار مدیرعامل شرکت شینهوا اعلام کرد: تسهیلات خودرو در چین به طور میانگین با سود ۴ تا ۶ درصد پرداخت می‌شود و مشتریان حتی می‌توانند تمام مبلغ را تسهیلات گرفته و اقساط آن را پرداخت کنند.

شین‌یی گفت: شرکت شینهوا هلدینگ در زمینه تولید، مونتاژ، لیزینگ و خدمات پس از فروش فعالیت می‌کند و توانسته در کنار تولید و مونتاژ محصولات سدان، هاچ‌بک و کراس‌اور مونتاژ و تولید پنج محصول بی‌ام‌و را هم در اختیار بگیرد.

درحال حاضر شرکت شینهوا هلدینگ نمایندگی شرکت برلیانس را دارد و در برج ۲۶ طبقه در شهر شنیانگ چین مستقر است.

به گفته شن‌یی شرکت شینهوا هلدینگ علاوه بر برلیانس نمایندگی فروش خودروسازان صاحب‌نامی مانند جگوار، مرسدس بنز، لندروور، پورشه، مازراتی، رزلویس، بنت‌لی و تویوتا را نیز عهده‌دار است.

در ادامه قائم‌مقام مدیرعامل شرکت شینهوا به تولید خودرو در شرکت برلیانس اشاره کرد و گفت: این شرکت در سال ۲۰۱۶ افزایش بسیار مناسبی در فروش خودرو داشت و توانست در سال ۲۰۱۷ تولید خود را ۱٫۵ تا ۲ میلیون دستگاه افزایش دهد و پیش‌بینی کرده است این رقم را تا سال ۲۰۲۰ به سه برابر افزایش دهد.

وی اضافه کرد:‌ خودروهای جین‌بی نوعی ون تولیدی در شرکت برلیانس است که طی سال‌های گذشته توانسته بیش از ۵۰ درصد از سهم بازار خودروی ون چین را در اختیار بگیرد. این ون‌ها بیشتر با کاربری‌های مسافربری، آمبولانس و پلیس تولید می‌شوند که نوعی آمبولانس آن به بازار ایران صادر می‌شود.

به گفته شن‌یی درحال حاضر شرکت شینهوا ۸۰ نمایندگی در سراسر جهان دارد و در یک سال گذشته ۱۰۰ هزار خودرو فروخته است که بدین وسیله نام خود را در بین ۸ شرکت برتر شانگهای ثبت کرده است.

وی همچنین گفت: شرکت شینهوا در بخش اجاره خودرو نیز فعالیت دارد و سالانه ۹ هزار دستگاه اجاره می‌دهد که بخش عمده آن‌ها برلیانس هستند.

شن‌یی با بیان این‌که از سال ۲۰۰۷ چین در بخش انرژی‌های نو سرمایه‌گذاری‌های کلانی را شروع کرده است، گفت: این شرکت نیز ۳ میلیارد یوان در این بخش سرمایه‌گذاری کرده است.

برلیانس شرکت چینی است که با ایران قرارداد دارد پنج مدل خودروی H220 ,H230 ,H320 H330 و C3 در ایران تولید می‌شود. قطعات این خودروها از چین به ایران وارد شده و در شرکت سایپا مونتاژ می‌شود.

 

منبع: فارس


این مطلب را به اشتراک بگذارید