تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بورس امروز ۲۳ خرداد چگونه شروع شد؟ / خپارس لیدر گروه خودرویی شد

بورس امروز ۲۳ خرداد چگونه شروع شد؟ / خپارس لیدر گروه خودرویی شد

در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل بورس با ۰٫۱۲ درصد افت و ۱۴۱۸ واحد ریزش در محدوه یک میلیون و ۱۴۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم با ۶۰۷ واحد منفی در ارتفاع ۳۷۷ هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش تجارت‌نیوز، در معاملات امروز بازار سرمایه شاخص کل بورس با ۰٫۱۲ درصد افت و ۱۴۱۸ واحد ریزش در محدوه یک میلیون و ۱۴۳ هزار واحد قرار گرفت. شاخص کل هم‌وزن هم با ۶۰۷ واحد منفی در ارتفاع ۳۷۷ هزار واحد قرار گرفت.

امروز نمادهای «شپنا»،«خپارس» و «وبملت» با تاثیر مثبت و نمادهای «فارس»، «خساپا» و «وپارس» با تاثیر منفی در شاخص کل بودند. بیشترین تراکنش هم برای نمادهای «غکورش»، «ولکار» و «خپارس» ثبت شد.

امروز برترین گروه‌های صنعتی خودرو ،بانک و گروه شیمیایی‌ها بودند. و بیشترین معامله را هم در نیم ساعت ابتدایی بازار «خپارس»، «خساپا» و «خودرو» داشتند.

در معاملات امروز لیدر گروه خودرویی تغییر کرد و خپارس به صف خرید سنگین نشست تا شاهد افزایش تقاضا و رنج مثبت در سایر خودروسازان از جمله «خساپا» و «خودرو» باشیم «خگستر» نیز همچنان مورد توجه بازار قرار دارد.

در پیش‌گشایش بورس ۲۳ خرداد هم نماد «ولکار» در صدر بیشترین تقاضا و نماد «خزر» دارای بیشترین صف فروش در بورس امروز بود. در پیش‌گشایش برخی از تک سهم‌های گروه‌های فلزی، فولادی و بانکی با تقاضا رو به رو شده بودند.

آخرین اخبار بازار سرمایه را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند