اکسکوینو
رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین:

خودروهای شخصی بنزینی به دوگانه‌سوز تبدیل می‌شوند

تولید پراید دوگانه‌سوز و چند خودروی دیگر در مرداد متوقف شد

رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین از امکان ثبت نام مالکان خودروهای شخصی بنزینی که متقاضی تبدیل خودرو خود به دو گانه سوز هستند در سامانه IRNGV.IR خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی محمودیان رئیس اتحادیه سوخت‌های جایگزین، با اشاره به اینکه ثبت نام تبدیل خودروهای عمومی بنزینی به دوگانه سوز با استقبال خوبی در سامانه IRNGV.IR همراه شده است، گفت: تعداد زیادی از متقاضیانی که در این سامانه ثبت نام کردند مالکان خودروهای شخصی بودند بنابراین با پیگیری‌های فراوان علاوه بر تبدیل خودروهای عمومی، امکان تبدیل خوردوهای شخصی نیز به دوگانه‌سوز فراهم شده است.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده، قطعات مورد نیاز و استاندارد تامین شده و با توجه به تقاضای صاحبان خودروهای شخصی از ابتدای تیر ماه دسترسی سامانه برای متقاضیانی که اتومبیل شخصی دارند باز می‌شود.

محمودیان افزود: مالکان خودروهای شخصی که تمایل دارند اتومبیل خود را دوگانه‌سوز کنند، می‌توانند از طریق سامانه IRNGV.IR ثبت‌نام کرده و کارگاه موردنظر خود را برای انجام فرایند تبدیل انتخاب کنند. قطعا در این بخش نیز تمامی فرایند در کارگاه‌های مجاز و با صدور گواهی سلامت انجام می‌شود.

منبع: ایلنا 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند