چرا مراکز تعویض پلاک شلوغ شده‌اند؟

چرا مراکز تعویض پلاک شلوغ شده‌اند؟

به گفته معاون اجرایی پلیس راهور ناجا، فعالیت ۵۰ درصدی مراکز تعویض پلاک به دلیل شیوع ویروس کرونا، عامل صف‌های طولانی در این مراکز شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بعد از ایجاد صف‌های طولانی و معطلی شهروندان در مراکز شماره‌گذاری پایتخت، پلیس برای جلوگیری از ازدحام علاوه بر نوبت‌دهی اینترنتی، تمام امور اداری نقل و انتقال پلاک را به صورت مجازی هم انجام می‌دهد.

کاهش ۵۰ درصدی ارائه خدمات

سرهنگ حسین رمضانی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا درباره دلایل صف‌های شلوغ مراکز تعویض پلاک گفت: علت شلوغی‌ها کاهش ۵۰ درصدی ارائه خدمات در این مراکز به دلیل نگرانی‌ها از شیوع کرونا است که برای حفظ سلامتی مردم چاره‌ای جز این کار نبود.

وی بیان کرد: در چندین ماه گذشته نوبت‌دهی اینترنتی برای این مراکز عملیاتی شده که مجبور بودیم سامانه نوبت‌دهی را هم نسبت به این دستور محدود کنیم.

رمضانی ادامه داد: با محدود کردن سامانه نوبت‌دهی اینترنتی وقتی که مردم برای دریافت نوبت اینترنتی مراجعه می‌کردند، خیلی زود نوبت‌ها پر می‌شد.

امکان سودجویی وجود ندارد

معاون اجرایی پلیس راهور ناجا درباره سودجویی برخی از افراد از این شرایط گفت: به هیچ عنوان امکان ندارد که در سامانه نوبت‌دهی اینترنتی کسی نوبت رزرو کند و بعد نوبت خود را به شخص دیگری بفروشد، لذا از شهروندان می خواهیم که به هیچ سودجویی برای دریافت نوبت پول ندهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

آخرین اخبار خودرویی را در صفحه اخبار خودروی تجارت‌نیوز بخوانید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند