طارمی دلش با پرسپولیس نیست

طارمی دلش با پرسپولیس نیست

کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که دل مهاجم ملی‌پوش این تیم دیگر با سرخپوشان نیست.

محمد پنجعلی در واکنش به کشمکش‌های چند روز اخیر میان طارمی و باشگاه پرسپولیس گفت: شرایط چند هفته اخیر نشان می‌دهد که دل مهدی طارمی با پرسپولیس نیست و او می‌خواهد جدا شود. طارمی در تمرینات هم شرکت نمی‌کند و هر طور که شده قصد جدایی دارد.

اگر او بماند قطعا نمی‌تواند عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد، چون دلش با پرسپولیس نیست. با این شرایط باشگاه باید شرایط را برای جدایی او فراهم کند و البته منافع پرسپولیس هم مهم است.

«پرسپولیس با جدایی طارمی دچار مشکل نخواهد شد؟»، وی در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: در گذشته هم بازیکنان زیادی از این تیم جدا شده‌اند و اتفاق بدی نیفتاده است. قطعا جای طارمی هم در پرسپولیس پر می‌شود. در فوتبال ایران استعدادهای زیادی وجود دارند که می‌توان از آنها استفاده کرد.

به نظر من بهتر است که طارمی روی جدایی فکر کند و شرایطش را تغییر دهد. اگر او با اشتیاق در پرسپولیس بماند می‌تواند از بازی‌های آسیایی و ملی به‌عنوان یک ویترین استفاده کند و بیشتر موفق شود.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره بیانیه کارلوس کی‌روش علیه علیرضا اسدی، دبیرکل پیشین فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: ادبیات و رفتار کی‌روش مناسب نبود. این اولین‌بار نیست که او به مقامات فدراسیون توهین می‌کند و قبلا هم چنین کاری را انجام داده است. کی‌روش با برانکو و برخی از مربیان هم مشکل داشت و وقتی می‌بیند که با او برخوردی صورت نمی‌گیرد چنین رفتارهایی انجام می‌دهد.

 

 

منبع: تسنیم

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند