کد خبر: 163390

عرضه ۱۰ درصد از سهام فولاد کاوه در بورس

شنبه هفته آینده، بنیاد مستضعفان ۱۰ درصد از سهام فولاد کاوه را برای اولین بار در بورس عرضه می‌کند.

بورس
سرویس بازار -

معارفه ناشر سهام فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان پانصدوهفتمین شرکت پذیرش‌شده در بورس تهران بعدازظهر روز شنبه هفته آینده به منظور تشریح وضعیت سودآوری و فعالیت آن برای عموم سرمایه‌گذاران بازار سهام برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از فارس؛ با پذیرش سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به عنوان پانصدوهفتمین ناشر در بورس اوراق بهادار و در آستانه عرضه اولیه و کشف قیمت این سهم، روز شنبه ۲۲ مهرماه جاری به عموم سرمایه‌گذاران معارفه می‌شود.

در این نشست که با حضور مدیران بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و هلدینگ گسترش صنایع معدنی کاوه پارس به عنوان سهام‌داران عمده «کاوه» برگزار می‌شود ناشر سهام شرکت فولاد کاوه جنوب کیش به پرسش‌های سرمایه‌گذاران پاسخگو خواهند بود.

معارفه سهام این ناشر راس ساعت ۱۴ مورخ ۲۲ مهرماه جاری در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین برپا می‌شود.

گفتنی است این شرکت تولیدکننده آهن اسفنجی خام با ظرفیت سالانه یک میلیون و ۸۵۶ هزار تن و شمش فولاد با ظرفیت سالانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن است و مطابق با تعهد سهامداران عمده ۵ درصد از سهام “کاوه” از سوی شرکت گسترش صنایع معدنی کاوه پارس و ۵ درصد مابقی از سوی بنیاد مستضعفان در روز عرضه اولیه در بازار دوم بورس تهران عرضه و کشف قیمت خواهد شد.

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.