علت اختلال سایت ایران خودرو اعلام شد

مهلت ثبت نام ایران خودرو

سایت ایران خودرو امروز و در حین انجام فروش فوق العاده از دسترس خارج شد. این روند موجب سردرگمی بسیاری از متقاضیان شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علت اختلال سایت ایران خودرو اعلام شد.

شرکت ایران خودرو درباره اختلال اینترنتی پیش فروش فوری امروز محصولات توضیح داد و اعلام کرد فردا با اختصاص سهمیه بیشتر ، فروش مستمر محصولات برای مدیریت بازار ادامه خواهد یافت .

فروش فوری محصولات ایران خودرو هم مانند سایپا به دلیل اختلالات در سایت ثبت نام متوقف شد و این شرکت اعلام کرد: مشکلات زیرساخت اینترنت باعث بروز این اختلال شده و درصدد رفع است. به نحوی که فردا با اختصاص سهمیه بیشتر فروش مستمر محصولات این شرکت برای مدیریت بازار ادامه خواهد یافت .

بنابر اعلام “خودرو” ، 20 درصد تولید روزانه از 30 بهمن  سال گذشته به صورت اینترنتی و تحویل فوری عرضه تا اقدامی در جهت شکستن حباب قیمت‌ خودرو در بازار باشد. در این طرح فروش خودروهای پژو 405، پژو 207، پژو پارس، سمند، رانا و پژو 206 در فروش فوری عرضه و تا پیش از آغاز سال 1402 به مشتریان تحویل داده می‌شوند.

مطابق مجوزهای صادر شده از سوی مراجع ذیصلاح، عرضه محصولات با قیمت حاشیه بازار آغاز شده است. سن بیشتر از 18 سال برای خریداران و عدم خرید از ایران‌ خودرو طی 18 ماه گذشته از جمله شرایط تعیین شده برای خرید محصولات این گروه خودروسازی است و متقاضیان با ثبت هر کد ملی می‌توانند فقط یک دستگاه خودرو را خریداری کنند.

فروش فوری محصولات ایران‌خودرو فقط به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد و هیچ سهمیه‌ای برای نمایندگی‌ها در نظر گرفته نشده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند