فرش ارزان شد

فرش ارزان شد

آیا بیلبوردهای شهر فرش در سراسر تهران توجه شما را نیز به خود جلب کرده است؟ فرش ارزان شد! دیدن این جمله روی بیلبورد، مرا ترغیب کرد تا کمی وب‌گردی کنم و دلیل ارزان شدن فرش را جویا شوم.

به گزارش تجارت‌نیوز،  مدتی است قیمت دلار کاهش پیدا کرده و به ثبات نسبتا خوبی رسیده است. از آنجایی که حجم بالایی از مواد اولیه تولید فرش همانند نخ از خارج از کشور وارد می‌شود، این کاهش و ثبات قیمت دلار، برای تولیدکنندگان فرش اتفاق بسیار خوبی است و باعث می‌شود، قیمت تمام شده فرش برای تولیدکننده تا حد قابل قبولی کاهش پیدا کند.

این خبر بسیار خوبی برای ما ایرانیان نیز است و به ما کمک می‌کند تا مبلغ کمتری برای فرشی که دوست داریم، پرداخت کنیم و زیبایی خانه‌مان را دو چندان کنیم. البته این اتفاق زمانی پیش می‌آید که واسطه‌گری بین تولیدکننده و خریدار کم شود و خریدار بتواند محصولات مورد علاقه خود را با قیمت کارخانه تهیه کند. مهم‌ترین فروشگاهی که این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌کند، شهر فرش است.

شهر فرش به عنوان نخستین و بزرگترین هایپرمارکت فرش، بی واسطه با بیش از ۲۷ برند تولیدی همکاری می‌کند و محصولات بسیاری را به قیمت کارخانه به مشتریان خود عرضه می‌دارد. از این رو مجموعه عظیم شهر فرش تصمیم گرفته است تا قیمت فرش‌های موجود در فروشگاه خود را کاهش دهد تا مصرف‌کننده بتواند فرش را با قیمت واقعی آن بخرد.

این کاهش قیمت فرش، یک تخفیف نیست؛ بلکه همان طور که گفته شد، شهر فرش به دلیل کاهش قیمت تمام شده برای تولیدکننده، قیمت عرضه فرش را نیز کاهش داده است. علاوه بر این، تخفیف‌های شهر فرش همچنان برقرار است و مشتریان می‌توانند کماکان از این تخفیف‌ها استفاده کنند.

شهر فرش به صورت تضمینی فرش را بی‌واسطه و به قیمت تولیدکننده به مشتریان خود عرضه می‌کند. تضمین قیمت یعنی اگر فرشی را که از شهر فرش خریده‌اید، جای دیگر با قیمت ارزان‌تر پیدا کردید، شهر فرش مبلغ ما به التفاوت فرش را به علاوه ۳۰٪ جریمه به شما برمی‌گرداند.

برای دیدن انواع گوناگون فرش و همچنین استفاده از این کاهش قیمت و تخفیف‌های بی‌نظیر، کافی است به یکی از سه شعبه شهر فرش سر بزنید و از دیدن این همه تنوع در رنگ و جنس لذت ببرید.

شعبه مرکزی در کیلومتر ۵ جاده مخصوص، شعبه یک در کیلومتر۱۵ جاده مخصوص و شعبه ۲ در میدان حر، مجتمع صبا واقع شده است. افراد بسیاری در این سه شعبه مشغول به فعالیت هستند و روزانه تعداد بسیار زیادی فرش زیبا را به دست صاحبانشان می‌رسانند.

مساحت شعبه مرکزی بیش از ۵۰ هزار متر است و تا ساعت ۲ بامداد پذیرای بازدیدکنندگان بسیاری است. اولین موردی که پس از ورود به شهر فرش، بازدیدکنندگان را بهت زده می‌کند، تنوع بسیار زیاد در طرح، رنگ و نقش است.

علاوه بر این‌ها، برای رفاه بیشتر حال بازدیدکنندگان، ساکنین محترم تهران و کرج می‌توانند با سرویس رایگان مخصوص شهر فرش به شعبه‌های شهر فرش سر بزنند و از طیف وسیعی از فرش دیدن کنند و بهتر از همیشه فرش مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

همچنین برای دریافت تخفیف و کسب اطلاع از آخرین پیشنهادات شهر فرش به صفحه فرش ارزان شد و نیز اینستاگرام شهرفرش مراجعه کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند