قیمت انار شب یلدا چقدر است؟

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه گفت: بازار میوه به علت نبود تقاضا آرام است و به سبب شیوع کرونا، بازار شب یلدا هم رونقی ندارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران با اشاره به اینکه بازار میوه در آرامش به سر می‌برد، اظهار کرد: با توجه به تعطیلی تالار‌های پذیرایی و برچا نشدن مراسم‌های مختلف، تقاضای چندانی در بازار نیست.

او قیمت هر کیلو انار شیراز را ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان اعلام کرد و گفت: قیمت هر کیلو انار دماوند ۱۲ تا ۱۹ هزار تومان، انار ساوه ۷ تا ۱۲ هزار تومان، انار کوهستان ۱۵ تا ۲۱ هزار تومان، انگور بی دانه زرد ۷ تا ۱۱ هزار تومان، انگور بی دانه قرمز ۱۰ تا ۱۶ هزار تومان، پرتقال تامسون شمال ۸ تا ۱۲ هزار تومان، پرتقال رسمی جنوب ۹ تا ۱۲ هزار تومان، پرتقال ناول ۱۳ تا ۱۹ هزار تومان، خرمالو شمال ۵ تا ۸ هزار تومان، خرمالو شهریار ۹ تا ۱۴ هزار تومان، خرمالو کن ۱۲ تا ۱۸ هزار تومان، کیوی ۹ تا ۱۶ هزار تومان، نارنگی انشو ۸ تا ۱۲ هزار تومان، نارنگی تخم ژاپنی ۱۲ تا ۱۵ هزار تومان و نارنگی یافا ۱۰ تا ۱۴ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی در واکنش به مباحث مطرح شده پیرامون گرانی انار بیان کرد: قیمت انار برحسب کیفیت متفاوت است، اما متاسفانه در گزارش‌ها بدون توجه به مبحث کیفیت بالاترین قیمت را ملاک قرار می‌دهند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند