ایران بروکر

فهرست قیمت بهترین نهال های گردو با باردهی 300 کیلویی در بهمن 1401

تجارت نیوز

شاید بسیاری از افراد علاقه مند به حوزه کشاورزی، تمایل داشته باشند قبل از خرید نهال گردو، به بررسی قیمت نهال گردو بپردازند.

شاید بسیاری از افراد علاقه مند به حوزه کشاورزی، تمایل داشته باشند قبل از خرید نهال گردو، به بررسی قیمت نهال گردو بپردازند. در این مقاله قیمت انواع خرید نهال گردو را به نقل از آریا نهال، ویکی پدیا، گلد نهال و نهالستان های دارای مجوز رسمی جهاد کشاورزی جمع آوری کرده ایم. مشخصات و قیمت 17 رقم از بهترین ارقام نهال گردو را در ادامه این مطلب با شما به اشتراک می گذاریم پس لطفا تا انتها همراه ما باشید.

خرید نهال گردو؛ با توجه با شرایط جغرافیایی و اقلیمی مورد نظر، اگر زمین کشاورزی شما فاکتور های لازم جهت کاشت و پرورش را داشته باشد، می تواند یکی از سودآورترین و ایمن ترین گام های اقتصادی در کشاورزی و باغداری قلمداد شود.

فهرست قیمت انواع نهال گردو پیوندی پربار شامل:
1. قیمت نهال گردو چندلر پیوندی اصل: 230.000 هزار تومان
2. قیمت نهال گردو فرنور پیوندی اصل: 240.000 هزار تومان
3. قیمت نهال کانادایی پیوندی: 250.000 هزار تومان
4. قیمت نهال گردو پکان پیوندی: 240.000 هزار تومان
5. قیمت نهال گردو پدرو پیوندی: 250.000 هزار تومان
6. قیمت نهال گردو هارتلی پیوندی: 255.000 هزار تومان
7. قیمت نهال گردو توسرخ پیوندی: 350.000 هزار تومان
8. قیمت نهال گردو شیلی پیوندی: 245.000 هزار تومان
9. قیمت نهال گردو لارا پیوندی: 250.000 هزار تومان
10. قیمت نهال گردو فرانکت پیوندی: 230.000 هزارتومان

فهرست قیمت نهال گردوهای بذری عبارت اند از:
1. قیمت نهال گردو ژنوتیپ برتر آریا: 130.000 هزار تومان
2. قیمت نهال گردو خوشه ای: 130.000 هزار تومان
3. قیمت خرید نهال گردو اسرائیلی خوشه ای (فلسطینی): 130.000 هزار تومان
4. قیمت نهال گردو تویسرکان: 120.000 هزار تومان
5. قیمت نهال گردو کاغذی: 100.000 هزار تومان
6. قیمت نهال گردو دماوند: 120.000 هزار تومان
7. قیمت نهال گردو فرنت: 120.000 هزار تومان

2شش 1

عامل اول تعیین قیمت نهال گردو، سن نهال است

اغلب سنی که انواع گردو به فروش می رسند، یک، دو و سه سال است. توصیه ی اغلب نهالستان ها خرید نهال دوساله گردو است زیرا ریشه های نهال هنوز گیرایی خود را از دست نداده و به ضخامت و سختی ریشه ای نرسیده است، در نتیجه بسیار زودتر در زمین کشاورزی جدید امکان رشد را کسب می نماید.

اما در مقابل نهال گردو سه ساله، به نسبت بزرگ تر است و ریشه آن ضخیم شده که همچنین کار هرس و کاشت را به نسبت سخت تر می کند.

خرید نهال گردو مثل دلار سود دارد، پس دقت حین خرید نهال بسیار مهم و ضروری است. سایت ها معتبری مانند آریا نهال، ویکی پدیا، گلد نهال و.. مراکز معتبری در این زمینه هستند که شما می توانید جهت مطالعه مشخصات انواع نهال گردو و یا خرید نهال گردو با کیفیت به این وب سایت ها مراجعه نمایید.

نوعِ پایه نهال گردوی خریداری شده، دومین عامل مهم

این به آن معناست که رقم مورد نظر شما، آیا نهال گردوی پیوندی است یا از ارقام نهال گردوی بذری است؟ مسلما نوع پایه ی نهال در عامل قیمت گذاری یکی از ارکان مهم محسوب می شود.

عامل مهم سوم، نهالستان فروشنده نهال گردو است

برخی از نهالستان های بزرگ و معتبر همانند آریا نهال، ارقام نهال های گردو را خودشان تولید و تکثیر می نمایند که مسلما در این بین، قیمت تمام شده ی نهال به نسبت بسیار پایین تر می شود، اما در مقابل برخی از افراد از واسطه ها نهال ها را برای فروش عرضه می نمایند که به طبع موجب گرانی ارقام نهال گردو می شود.

1شش 1

عوامل مهم دیگری همانند: نژاد، ایرانی یا خارجی بودن نهال هم در مورد تعیین قیمت نهال فاکتوری مهم محسوب می گردد. اما حال که با مهم ترین عوامل در تعیین قیمت نهال گردو آشنا شدیم، به معرفی ۵ نهال گردوی محبوب، پربار و پرفروش در ایران می پردازیم.

اولین خرید نهال گردو پیوندی پربار در ایران، نهال گردو چندلر پیوندی

بی شک یکی از پرطرفدار ترین نهال گردو در ایران و جهان، نهال گردو چندلر پیوندی است. این درخت گردو یکی از پربارترین و مقاوم ترین ارقام گردو در مناطق معتدل تا نسبتا سردسیر است.

با باردهی ۳۰۰ کیلو به ازای هر درخت ۱۰ ساله ی بالغ، توانسته دل بسیاری از کشاورزان را به دست بیاورد.

همچنین شما می توانید با کلیک به روی لینک زیر، مشخصات کامل درخت چندلر، تصاویر مغز گردوی چندلر و همچنین خرید نهال گردو چندلر پیوندی اصل را صورت دهید:

https://ariyanahal.ir/product/خرید-نهال-گردو-چندلر/

دومین نهال گردوی محبوب در ایران، نهال گردو فرنور پیوندی

یکی از محبوب ترین ارقام نهال گردوی پیوندی در کشور فرانسه، بی شک نهال گردو فرنور است. این درخت گردو در مناطق سردسیر به عنوان درختی معجزه آسا با باردهی بی نظیر یاد می شود.

از محبوبیت این نهال می توان به مغز گردوی سفید و چرب آن اشاره داشت که ارزش اقتصادی ان را بالاتر برده است. درخت گردو فرنور همانند چندلر از باردهی ۳۰۰ کیلویی برخوردار است و بهترین نهال گردو در مناطق سردسیر به عنوان درخت گردویی دیرگل شناخته می گردد.

سومین نهال گردو پرطرفدار در ایران، نهال گردو ژنوتیپ برتر آریا نهال

از ویژگی های بارز نهال گردو ژنوتیپ برتر آریا همین بس که بدانید این نهال خودگردافشان است. این به آن معناست که با کاشت این نهال گردو، به هیچ عنوان نیاز به رقم گردافشان نخواهید داشت و گل های نر و ماده، هر دو بر روی یک شاخه قابلیت رشد را خواهند داشت.

نهال درخت گردوی ژنوتیپ برتر بذری باردهی بسیار عالی دارد اما سایز گردوی آن به نسبت چندلر و فرنور کمی ریزتر است. پایه بذری است و به همین علت قیمت بسیار مناسب و اقتصادی به خود اختصاص داده است.

چهارمین نهال گردوی پر فروش در بازار نهالستان گردو آریا، نهال گردو خوشه ای

بی شک از زمان دیرباز تا اکنون، یکی از پرطرفدار ترین انواع گردو در ایران، درخت گردو خوشه ای بوده است. این درخت گردو یکی از ارقام قدیمی باغات گردو محسوب می گردد که باردهی آن در هر شاخه به صورت متمرکز یا اصطلاحا، خوشه ای بوده است.

پنجمین نهال گردوی لاکچری و خاص در ایران، نهال گردو پکان

و در انتها به یکی از خاص ترین مغزهای گردوی ایران و جهان رسیدیم، نهال گردوی آمریکایی پکان، یکی از بهترین ارقام گردو در مناطق گرمسیر که به کشاورزان امید و انگیزه ی دوباره را بخشیده است.

مغز گردی پکان یکی از جذاب ترین و کمیاب ترین گردوهای جهان محسوب می شود که با باردهی فوق العاده و مقاومت بی نظیر در مناطق گرمسیر، مورد توجه کشاورزان مناطق گرمسیر قرار گرفته است.

انتخاب نهالستانی مطمئن آریا نهال جهت خرید نهال گردو

زمان کشاورز، هزینه ی احداث باغ گردو، فراهم آوردن نیروهای مورد نیاز نگهداری از باغ، سمپاشی، هرس، آبیاری و.. بی شماری از زحماتی را که یک باغدار به دوش می کشد، در گرو خرید نهال گردوی سالم و اصل است.

نهالستان آریا نهال (ariyanahal.ir) با ضمانت واقعی بازگشت کالا، گواهی قرنطینه و مجوز های لازم از جهاد کشاورزی، توانسته سالانه سهم بزرگی از فروش نهال گردو را به خود اختصاص دهد.

کافیست تنها نام برند آریا نهال را سرچ کرده و وارد وب سایت شده و به مشاهده مشخصات بیش از ۲۰۰ رقم نهال میوه به همراه قیمت بپردازید. همچنین جهت تمایل به دریافت مشاوره ی رایگان در رابطه با خرید نهال، می توانید مستقیما با شماره تماس ( ۰۹۱۴۳۳۳۶۰۲۹ – ۰۹۱۴۳۳۳۶۰۲۴) ارتباط بر قرار نمایید.

نشانی وب سایت فروشگاه نهال: https://ariyanahal.ir/

نظرات