تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

روند قیمتی خودروهای داخلی در تیر ۱۴۰۰ / پژو و پراید افزایش قیمت داشتند

روند قیمتی خودروهای داخلی در تیر ۱۴۰۰ / پژو و پراید افزایش قیمت داشتند

در سه ماه اول تیر ۱۴۰۰ قیمت تعداد زیادی از خودروها با افزایش همراه بود. پراید ۱۱۱ تیر ۱۴۰۰ را با قیمت ۱۳۵ میلیون تومان آغاز کرد اما در هفته سوم تیر به قیمت ۱۳۸ میلیون تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس روند قیمتی بازار خودروهای داخلی، روند قیمت‌ها در بازار خودرو تیرماه ۱۴۰۰ در بسیاری از خودروهای با روند صعودی همراه بوده است.

در تیر ماه روند نرخ ارز با نوسان‌های زیادی همراه بود و با روند افزایشی خود به کانال ۲۵ هزار تومان هم رسید اما دوباره به کانال ۲۴ هزار رسید. با توجه به روند نوسانی قیمت دلار در تیر ماه قیمت خودروها در بازار داخلی نیز با نوسان‌های افزایشی همراه بود.

قیمت پراید

خودرو پراید ۱۱۱ سال ۱۴۰۰ را با قیمت ۱۲۷ میلیون آغاز کرد و در ۱۵ اردیبهشت به قیمت ۱۲۵ میلیون تومان رسید. در هفته سوم تیر ماه با افزایش همراه بود و به قیمت ۱۳۸ میلیون تومان رسید.

 

دنا پلاس ساده

دنا پلاس معمولی  سال ۱۴۰۰ را با  قیمت ۳۴۷ میلیون تومان آغاز کرد و در خرداد ماه به ۳۶۰ میلیون تومان رسید. دنا پلاس معمولی تیر ۱۴۰۰ را ۳۶۰ میلیون آغاز کرد و در ۲۴ تیر به قیمت ۳۸۰ میلیون افزایش یافت.

 

پژو ۲۰۶ تیپ ۵

خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ سال ۱۴۰۰ را با قیمت ۲۵۲ میلیون تومان آغاز کرد و در ۲۲ فروردین به قیمت ۲۶۳ میلیون تومان رسید. پژو ۲۰۶ در ۱۹ اردیبهشت با کاهش قیمت همراه بود و به قیمت ۲۵۷ میلیون تومان رسید. این خودرو در تیر ماه با افزایش قیمت همراه بود و از قیمت ۲۶۲ میلیون تومان به قیمت ۲۷۰ میلیون تومان افزایش یافت.

تیبا هاچ بک

خودرو تیبا هاچ بک سال ۱۴۰۰ را با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان آغاز کرد و در ۱۸ فروردین با کمی افزایش به قیمت ۱۳۱ میلیون تومان رسید. قیمت این خودرو در تاریخ ۲۲ خرداد به قیمت ۱۳۶ میلیون تومان افزایش یافت و تا پایان تیر به قیمت ۱۳۹ میلیون تومان افزایش قیمت را ثبت کرد.

 

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند