تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت دلار امروز 8 آذر 99 چقدر شد؟

قیمت دلار امروز 8 آذر 99 چقدر شد؟

اولین قیمت اعلام شده برای دلار در صرافی ملی ثابت ماند اما نرخ خرید و فروش این اسکناس آمریکایی در بازار متشکل ارزی، سامانه سنا، سامانه نیما و بازار آزاد افزایشی بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، دلار آمریکا هفته جاری را بدون تغییر نسبت به آخرین قیمت هفته گذشته آغاز کرد. بر این اساس نرخ فروش هر دلار آمریکا در صرافی ملی  24 هزار 750 تومان و نرخ خرید آن   23 هزار و 550 تومان اعلام شد.

بازار آزاد اما افزایشی آغاز شد. اسکناس آمریکایی هفته گذشته را در این بازار با قیمت 24 هزار و 700 تومان به پایان رساند اما صبح امروز  با ورود به کانال 25 هزار تومانی با قیمت 25 هزار 200 تومان معامله شد.

بازار متشکل ارزی اولین قیمت امروز برای معامله در این سامانه را 24 هزار و 477 تومان ،یعنی حدود 400 تومان بیشتر از آخرین قیمت هفته گذشته، اعلام کرد.

نرخ معامله در سامانه سنا( خرده‌فروشی) نیز همین مقدار افزایش داشته و به 24 هزار 722 تومان در اولین معاملات صبح شنبه رسیده است.

همچنین نرخ دلار در سامانه نیما بر اساس معاملات انجام شده در این سامانه در روز کاری قبل 25 هزار و 971 تومان برای فروش و 25 هزار 988 تومان برای خرید اعلام می‌شود.

البته تجارت‌نیوز در پیش‌بینی شب گذشته احتمال قدری نوسان افزایشی را در نظر گرفته بود بنابراین به نظر می‌رسد بازار طبق انتظارات عمل کرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند