اکسکوینو
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش فروش دنا پلاس آغاز شد/ قیمت دنا پلاس چند؟

دنا

قیمت دناپلاس توربو در بازار آزاد بیش از ۳۸۲ میلیون تومان است اما در طرح پیش فروش ایران‌خودرو می‌توانید با پیش‌پرداخت ۱۴۲ میلیون تومان عنوان شده است اقدام به خرید این خودرو کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز سایت پیش فروش ایران‌خودرو ثبت‌نام برای فروش دو خودرو را آغاز کرده است. یکی سورن پلاس که مبلغ اولیه برای پیش‌پرداخت در این طرح ۱۰۲ میلیون تومان عنوان شده و دیگری دنا پلاس توروبو شارژ دستی که پیش‌پرداخت آن ۱۴۲ میلیون تومان است.

این طرح از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شده است و ایران خودرو مدعی است که افرادی که در قرعه‌کشی برنده شوند می‌توانند برای دریافت یکی از این دو خودرو ثبت‌نام کنند و باقی مبلغ را موقع دریافت خودرو پرداخت کنند.

یکی از این دو خودرو، دنا پلاس توربو شارژ دستی است که پیش‌پرداخت آن در این طرح ۱۴۲ میلیون تومان عنوان شده است.

طرح فروش دنا پلاس و سورن در حالی مطرح شده که هنوز خودروهای پیش‌فروش شده ماه‌های نخست امسال به مشتریان داده نشده و این وضعیت برای خیلی از مشتریان آشناست. با این حال خودروسازان اصرار دارند که می‌توانند برای وعده‌های جدید از مردم پول دریافت کنند.

از طرف دیگر یکی از شروط این پیش فروش این است که از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد. یعنی اگر فردی ثبت‌نام کند و به هر دلیلی -مانند طولانی شدن روند تحویل خودرو – بخواهد انصراف دهد خودروسازان خود را متعهد به پرداخت سود نمی‌دانند و نهایتا پول اولیه را پرداخت می‌کنند.

با این وجود، همچنان طرح‌های پیش فروش خودرو متقاضیان زیادی دارد و دلیل آن اختلاف قیمت بالای خودروهای پیش فروش شده با بازار آزاد است.


نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند