قیمت روبل امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱/ روسیه به اهداف خود در اوکراین می‌رسد؟

قیمت روبل امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱/ روسیه به اهداف خود در اوکراین می‌رسد؟

قیمت روبل امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ نوساناتی داشت؛ نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر ۶۰۷ تومان است. بیشترین قیمت در طول روز چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس اعلام شبکه اطلاع‌رسانی ارز، طلا و سکه، قیمت روبل امروز پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ نوساناتی دارد. نرخ روبل در لحظه تنظیم این خبر ۶۰۷ تومان است. بیشترین قیمت روز هم ۶۱۱ و پایین‌ترین قیمت آن ۵۹۵ تومان بوده است.

همچنین متوسط قیمت ارز ملی روسیه در سایت کانون صرافان ایران، ۴۵۰ تومان اعلام شده است. بانک مرکزی قیمت روبل را کاهشی و ۷۸۵ تومان اعلام کرده است.

روسیه به اهداف خود در اوکراین می‌رسد؟

به نقل از مهر، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سخنانی تاکید کرد: نیروهای مسلح روسیه در حال دستیابی به اهداف خود در جنگ اوکراین هستند.

وی افزود: ما با آرامش کار می‌کنیم، نیروهای مسلح ما در حال پیشروی هستند و به خطوطی که به عنوان اهداف تعیین شده، خواهند رسید. همه چیز براساس برنامه ریزی قبلی پیش می‌رود.

رئیس جمهور روسیه تاکید کرد: نیازی نیست در مورد زمان بندی پایان عملیات ارتش روسیه صحبت کنیم، تعیین ضرب الاجل در این مساله به اعتقاد من اشتباه است.

وی افزود: پایان عملیات نظامی روسیه در اوکراین به شدت عملیات جنگی و تلفات احتمالی مرتبط است و هیچ چیزی را نمی‌توان از قبل پیش بینی کرد.

گفتنی است ارتش روسیه ۲۴ فوریه ۲۰۲۲ عملیات نظامی ویژه خود را در اوکراین آغاز کرد. بنابر اعلام وزارت دفاع روسیه، نیروهای مسلح این کشور به زیرساخت‌های نظامی و نیروهای مسلح اوکراین حمله می‌کنند و تا ۲۵ مارس گذشته، وظایف اصلی مرحله اول عملیات خود را اجرا کرده و پتانسیل رزمی اوکراین را به میزان قابل توجهی کاهش داده اند. وزارت دفاع روسیه هدف اصلی مرحله فعلی عملیات نظامی ارتش این کشور در اوکراین را آزادسازی منطقه دونباس اعلام کرده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند