موضوعات داغ:
دبیر اتحادیه طلای تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

قیمت طلای آب شده چقدر است؟

قیمت طلای آب شده چقدر است؟

دبیر اتحادیه طلای تهران می‌‍گوید: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای آب شده 602 هزار تومان است. با افزایش قیمت انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار هر گرم طلای آب شده نیز گران می‌شود اما چنانچه بانک مرکزی بتواند قیمت دلار را مدیریت کند قیمت طلای آب شده نیز روند با ثباتی خواهد داشت.

دبیر اتحادیه طلای تهران در پاسخ به این پرسش که قیمت طلای آب شده چقدر است؟ به تجارت‌نیوز گفت: در حال حاضر قیمت هر گرم طلای آب شده 602 هزار تومان است. با افزایش قیمت انس جهانی طلا و افزایش قیمت دلار هر گرم طلای آب شده نیز گران می‌شود اما چنانچه بانک مرکزی بتواند قیمت دلار را مدیریت کند قیمت طلای آب شده نیز روند با ثباتی خواهد داشت.

نادر بذرافشان افزود: فعلا تقاضایی برای خرید طلای آب شده در بازار هم مشاهده نمی‌شود، متاسفانه تقاضا برای خرید طلا در بازار نیز به صفر رسیده است. به دلیل شیوع بیماری کرونا تقاضا برای خرید طلا در جهان افزایش یافته همین امر باعث شده قیمت انس جهانی طلا روند صعودی داشته باشد.

او اظهار کرد: آنچه قابل پیش‌بینی این است که قیمت جهانی طلا در ماه‌های آینده نیز گران خواهد شد. بنابراین چنانچه افراد قصد خرید دارند، بهتر است که برای انجام سرمایه‌گذاری از مصنوعات طلا یا سکه استفاده کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند