قیمت طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه

بازار طلا و سکه امروز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات بهای جهانی طلا تنها متاثر از قیمت دلار بود که بهای طلا و سکه با افزایش نسبی روبرو بود.
قیمت طلا و ارز در بازار امروز یکشنبه

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی و ثبات نسبی بهای ارز در بازار تغییر محسوسی نداشت. قیمت هر اونس طلا در اولین هفته سال ۲۰۱۹ به ۱۲۸۵٫۸ دلار رسید.

طبق اعلام خبرگزاری موج، در بازار غیر رسمی امروز (۱۶ دی ۱۳۹۷) قیمت دلار برای فروش ۱۰،۶۰۰ تومان گزارش شده است.

صرافی ملی، قیمت دلار را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۰،۴۹۵ تومان و ۱۰،۵۴۵ تومان اعلام کرده است. همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی ملی قیمت یورو را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۲،۴۵۰ تومان و ۱۲،۵۰۰ تومان اعلام کرد.

همچنین، نرخ رسمی یورو در بانک مرکزی ۴،۷۷۷ تومان تعیین شد.

براساس گزارش تجارت‌نیوز و به نقل از خبرگزاری موج، قیمت یورو برای فروش در بازار غیررسمی امروز (۱۶ دی ۱۳۹۷) ۱۲،۳۵۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی سایت رسمی اتحادیه طلا و جواهر تهران تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام بهار طرح جدید سه میلیون و ۶۹۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح قدیم سه میلیون و ۵۷۰ هزار تومان است که سکه طرح جدید نسبت به روز دیروز با رشد ۵۰ هزار تومانی را تجربه کرد.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۳ هزار تومانی، ۳۳۴ هزار و ۷۳۲ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع سکه و سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۶۵۰ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز