امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/6/16

امروز در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/6/16

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه طرح جدید به یازده میلیون و ۳۲۱ هزار تومان رسید.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم 1933 دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ‌یکشنبه 16 شهریور ساعت ۱۸ با 150 تومان افزایش نسبت به روز گذشته، 22،602 تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و 600 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۲ هزار و 500 تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز ‌یکشنبه 16 شهریور ساعت ۱۸ با 158 تومان افزایش نسبت به روز قبل، 26،802 تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، 26 هزار و 800 تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها 26 هزار و 700 تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم ده میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید یازده میلیون و 321 هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و 97 هزار و 100 تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۵ میلیون و 670 هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب 3 میلیون و 205 هزار تومان و یک میلیون و 730 هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند