موضوعات داغ:
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی:

قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ چه خواهد شد؟

قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ چه خواهد شد؟

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: فعلا برنامه صادراتی برای صنعت لوازم خانگی نداریم. هدف ما در سال جدید تامین نیاز بازار داخل است. چنانچه عرضه و تقاضا در بازار کنترل شود قیمت لوازم خانگی نیز متعادل خواهد شد.

سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی با اشاره به وضعیت تولید در سال ۹۹ به تجارت‌نیوز گفت: اکثر کارخانه‌های تولیدی صنعت لوازم خانگی به دلیل شیوع ویروس کرونا روند کار را متوقف کرده‌اند. با توجه به شیوع این ویروس قرار است بازاریابی آنلاین فعال شود و در سال جدید برای پیشرفت حوزه تولید باید به این سمت و سو حرکت کنیم.

محمدرضا غزنوی اظهار کرد: درخواست ما از جوانان در حوزه آی‌ تی این است که برای توسعه کار و جهش تولید کسانی که در حوزه بازاریابی دیجیتال حرفی برای گفتن دارند و به این حوزه علاقه‌مند هستند، پا به عرصه بگذارند.

او درباره قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ تصریح کرد: قیمت لوازم خانگی در سال جدید بستگی به قیمت مواد اولیه، قیمت دلار و میزان دستمزد کارگران دارد. فعلا نمی‌توان پیش‌بینی درباره قیمت لوازم خانگی داشت.

غزنوی درباره صادرات لوازم خانگی به آن سوی مرزها گفت: فعلا برنامه صادراتی برای صنعت لوازم خانگی نداریم. هدف ما در سال جدید تامین نیاز بازار داخل است. چنانچه عرضه و تقاضا در بازار کنترل شود قیمت لوازم خانگی نیز متعادل خواهد شد.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند