موضوعات داغ:
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفتگو با تجارت‌نیوز پاسخ داد:

قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ چقدر گران می‌شود؟

قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ چقدر گران می‌شود؟

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در حال حاضر بسیاری از واحدهای صنفی و صنعتی روند تعطیلی را در پیش گرفته‌اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در پاسخ به این پرسش که قیمت لوازم خانگی در سال ۹۹ چقدر گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در حال حاضر بسیاری از واحدهای صنفی و صنعتی روند تعطیلی را در پیش گرفته‌اند. با توجه به اینکه هنوز برخی معادلات همچون قیمت دلار و نرخ دستمزد مجهول است بنابراین نمی‌توان درباره میزان افزایش قیمت لوازم خانگی عدد و رقم ثابتی را اعلام کرد.

مرتضی میری افزود: قطعا افزایش قیمت دلار و افزایش نرخ دستمزد بر قیمت لوازم خانگی اثرگذار است. باید بعد از تعطیلات روند بازار ارز و نرخ دستمزد را ارزیابی کنیم و براساس آن درباره قیمت لوازم خانگی یک تصمیم نهایی بگیریم.

او اظهار کرد: فعلا خرید لوازم خانگی در اولویت مردم نیست. در این بازه زمانی آنچه برای مردم مهم و حیاتی است تامین کالاهای اساسی است. متاسفانه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا واحدهای صنفی در حوزه لوازم خانگی نتوانستند کالایی را بفروشند و امیدواریم در آینده وضعیت بهتر شود.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند