قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۱۰ شهریور / تاریخ معرفی آیفون ۱۳ و گوگل پیکسل ۶

قیمت گوشی موبایل در بازار امروز ۱۰ شهریور / تاریخ معرفی آیفون ۱۳ و گوگل پیکسل ۶

قیمت انواع گوشی‌های موبایل سامسونگ، اپل، هوآوی و شیائومی در بازار امروز چهارشنبه دهم شهریور ۱۴۰۰ را مشاهده می‌کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، در جدول‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌های موبایل که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزان‌تر به فروش می‌رسند.

پیکسل ۶ و ۶ پرو احتمالا پیش از معرفی آیفون ۱۳، بطور کامل رونمایی می‌شوند

گوگل چندین هفته پیش گوشی‌های پیکسل ۶ و ۶ پرو را به نمایش گذاشت و بخشی از مشخصات آن‌ها مانند تراشه اختصاصی تنسور را اعلام کرد. گوگل گفته برای آشنایی کامل با این محصولات باید تا پاییز صبر کنیم اما حالا یک منبع می‌گوید این کمپانی در اواخر شهریور و پیش از مراسم معرفی سری آیفون ۱۳ دست به معرفی کامل آن‌ها می‌زند.

طبق گفته منبعی به نام «Panda is Bald» در شبکه اجتماعی چینی ویبو، گوشی‌های سری پیکسل ۶ در تاریخ ۲۲ شهریور (۱۳ سپتامبر) بطور کامل معرفی می‌شوند، در حالی که باید منتظر معرفی سری آیفون ۱۳ در تاریخ ۲۴ شهریور باشیم. باید به این موضوع اشاره کنیم که تاریخ‌های یاد شده احتمالا مربوط به منطقه زمانی چین می‌شوند، بنابراین شاید چنین مراسم‌هایی یک روز زودتر برگزار شوند.

در گذشته گزارشی از احتمال عرضه گوشی‌های سری آیفون ۱۳ در تاریخ ۲۶ شهریور خبر داده بود، هرچند یکی از منابع معتبر حوزه فناوری به نام «جان پراسر» می‌گوید این محصولات در تاریخ ۲ مهر در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

با توجه به چنین گزارش‌هایی، بنظر می‌رسد سپتامبر (شهریور – مهر) ماه هیجان‌انگیزی باشد. گوگل سال گذشته میلادی در تاریخ ۳۰ سپتامبر (۹ مهر ۱۳۹۹) از پیکسل ۵ رونمایی کرد، با این حال معرفی و عرضه زودتر نسل آینده‌اش منطقی به نظر می‌رسد.

قیمت گوشی‌های شرکت سامسونگ

قیمت گوشی‌های شرکت هوآوی

قیمت گوشی‌های شرکت اپل

قیمت گوشی‌های شرکت شیائومی

آخرین اخبار اقتصادی را در کانال تلگرامی تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند