موضوعات داغ:

لاریجانی: «جهش تولید» مسیر اعتلای کشور است

لاریجانی: «جهش تولید» مسیر اعتلای کشور است

رییس مجلس در پیامی نوروزی با اشاره به نامگذاری سال ۹۹ با عنوان جهش تولید، گفت: تلاش‌های ارزنده ملت شریف ایران درمسیر اعتلا و پیشرفت‌های اقتصادی با تقدیر پروردگار برابر افتد و توفیقات میهن اسلامی روزافزون شود.

در متن پیام علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی که در صفحه اینستاگرام خود در سال نو منتشر شده آمده است: با توسل به ساحت قدسی حضرت امام موسی بن جعفر (ع) ،نوروز ۹۹ را که به برکت بعثت پیامبر نور و رحمت، نویدبخش سلامتی و نشاطی دوباره است، به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم.

به گزارش تجارت‌نیوز، در ادامه این پیام آمده است انتخاب نوروز به عنوان آغاز سال، نشانه روح زیبایی شناس، متعادل، زنده و امیدوار ایرانی است؛ همین روحیه بود که در طول تاریخ با همه فشارها و تنگناها، ایران و ایرانی را پایدار و سربلند نگاه داشت. همین روحیه بود که با آغوش باز، آیین حیات بخش اسلام را با همه وجود پذیرفت و در پیدایش و گسترش تمدن فاخر اسلامی و ایرانی نقشی ممتاز داشت و ظرف انقلاب اسلامی ایران شد.

رییس مجلس در این پیام نوروزی تاکید کرد: ملت ما بارها با گذر سرافرازانه از ناگواری‌ها، با تحمل سختی‌ها و با بهره‌گیری از فرصت‌ها نشان داده است که زندگی را به سوی بهبود رهنمون میشود. از این رو امید دارم که حلول سال نو، سرآغاز رهایی از روزهای سخت و پرملال گذشته و جلوه گاه ایام روشن و پرامید آینده باشد.

در این پیام آمده است: انشاالله در سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب، سال «جهش تولید» نامیده شده است، تلاش‌های ارزنده ملت شریف ایران در مسیر اعتلا و پیشرفت‌های اقتصادی کشور با تقدیر پروردگار برابر افتد و توفیقات میهن اسلامی روزافزون شود.

منبع: ایرنا

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند